Kanały Eleven Sports

Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-07-2015 18:01

Na razie kiepsko, jak na kanał premium icon_wink.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-07-2015 04:00

[center]
elevensportsnetwork.com/wp-content/uploads/2015/06/e-plus-e1436311282125.png

11sport.pl/progra...[/center]

Czyli wychodzi na to, że w jakimś kraju (ewentualnie w kilku krajach) będzie też kanał Eleven Plus, bo pojawił się taki logotyp na ich tworzącej się stronie. Ale w Polsce pewnie go nie będzie skoro zapowiedzieli tylko 2 kanały - Eleven i Eleven Sports. Gdyby jednak np. kiedyś w późniejszym czasie postanowili go wprowadzić to chyba mogliby mieć problem, bo pewnie CANAL+ by się czepiał tak jak z Polsat News+.

Pojawił się też napis NBA i zdjęcie przedstawiające ujęcie z meczu NBA. Tylko nie wiem na jaki kraj mogli to kupić, bo w Internecie znalazłem tylko takie info, że MP & Silva prowadzi dystrybucję praw do NBA w kilku krajach Ameryki Łacińskiej i Skandynawii (link), a przecież w żadnym z tych krajów ma nie być kanałów od Eleven Sports Network. Bo nie chce mi się wierzyć, że kupowaliby jakieś prawa od innej agencji niż MP & Silva.
elevensportsnetwo...ello-world
elevensportsnetwo...

Zamieszczono też w końcu jakiś dłuższy opis w normalnym języku:
Founded in 2015, ELEVEN SPORTS NETWORK is a brand new global sports network dedicated to delivering world-class international and domestic sports and lifestyle entertainment. Initial launches include 9 channels across 4 select domestic markets with each country receiving over 2,000 hours live coverage of premium sporting events annually.
Along with news, comprehensive analysis, digital content and local programming. The Pay TV channels are 24/7, multiscreen, full HD and produced to the highest production standards both internationally as well as locally, with local language commentary.
11sport.pl/about-us
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-07-2015 12:01

A może ELEVEN SPORTS zmieni nazwę na ELEVEN PLUS ? icon_smile
Awatar
jestem zawsze
08-07-2015 17:16

Eleven Plus to ma być kanał na terenie Malezji który będzie pokazywał tamtejszą lokalną piłkę.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-07-2015 17:37

To dobrze, bo w Polsce byłaby znowu afera o plusa icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-07-2015 18:38

Eleven Sports Polska z profilem na Twitterze: https://twitter.c...evenPolska icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-07-2015 20:20

MN napisał(a):

To dobrze, bo w Polsce byłaby znowu afera o plusa icon_wink.
No dokładnie, czyli jednak dobrze myślałem icon_smile

Krzysiek napisał(a):

Eleven Sports Polska z profilem na Twitterze: https://twitter.c...evenPolska icon_smile
Ale podobno to nie jest oficjalne konto icon_smile
Awatar
jestem zawsze
08-07-2015 23:06

przemekp, tak to prawda to nie jest oficjalne konto
Udostępnij ten temat