Kanały Eleven Sports

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
24-07-2015 04:35

[center]elevensportsnetwork.sg
i.imgur.com/OCnxwsL.png
[/center]
Ruszyła już strona internetowa Eleven Sports Network Singapore, czyli singapurskiej wersji icon_smile Co prawda niewiele się różni od tej ogólnej wersji "kropka com", bo to też jeszcze są testy, ale jednak jakieś różnice są - jest bardziej intuicyjna, bo są już odnośniki na widoku, czcionka jest trochę inna no i przede wszystkim zamieszczono już dużo więcej pozycji w programie TV, np. mecze piłki nożnej (również oznaczone jako z zeszłego sezonu 2014/15) m.in. FA Cup, Serie A, Football League, Scottish Professional Football League, Scottish Premiership, The FA Community Shield, Copa Libertadores, Brasileirao, Copa Do Brasil, Footbrazil, Liverpool TV, Spurs TV, Emirates Cup, Arsenal Media icon_smile

[center]elevensportsnetwo...stributors
i.imgur.com/7grct0m.png
[/center]
Wiadomo już, że oba kanały będą dostępne w ofercie operatora Singtel w pakiecie World Sports+: Eleven na pozycji 109, a Eleven Sports na pozycji 110.
Info ze strony Singtel:
info.singtel.com/...s-channels
singteltv.com.sg/...ports-plus
Czyli z tego by wynikało, że te kanały w Singapurze startują... już dzisiaj (czyli o 12:00) i będą dostępne przez miesiąc za darmo dla wszystkich ich abonentów jeśli dobrze zrozumiałem. Czyli ta ramówka na ich stronie nie musi być wcale testowa, tylko to może jest już prawdziwa ramówka icon_wink
1ok

Jeszcze odnośnie profilu ESN w serwisie Vimeo. Podmienili jeden z wcześniejszych spotów z tym, że nadal jest to praktycznie ten sam tylko ze zmienionymi elementami oprawy graficznej (wtedy dominował czerwony kolor a teraz jest jakby szary).
vimeo.com/134312858
W ramach tego profilu otworzyli też jakby osobny kanał, ale na razie to jest praktycznie kopia tego profilu, bo są te same 2 spoty.
vimeo.com/channel...rtsnetwork
icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
24-07-2015 17:45

Otrzymałem w końcu odpowiedź mailową od Eleven Sports Network icon_smile
Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie Eleven Sports Network.
Ze względu na poufność podpisanych umów z dystrybutorami, o dostępności kanałów Eleven i Eleven Sports Network w ofercie operatorów telewizji kablowej, platform satelitarnych i cyfrowych, jako pierwsi poinformują swoich abonentów nasi Partnerzy.

Prosimy o kontakt ze swoim operatorem.

Pozdrawiamy serdecznie
Drużyna Eleven Sports Network

ELEVEN SPORTS NETWORK Sp. z o.o.
www.elevensportsnetwork.com
A: Koszykowa 54, 00-675 Warszawa, Poland


Także znamy już dokładny adres siedziby ESN w Polsce icon_smile

Widzę, że już usunęli te spoty z serwisu Vimeo, więc jeśli ktoś nie widział jak wygląda ta troszkę odświeżona oprawa to wygląda to mniej więcej tak:

[center]
i.imgur.com/9tt4T3u.jpg
[/center]icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
24-07-2015 17:46

Hahaha... Tyle zachodu o takie NIC lol2
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2015 18:58

Faktycznie, nic z tego nie wynika.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
24-07-2015 19:13

MN, Jakie nic - wynika przynajmniej tyle, że w końcu odpisali i zaczynają komunikować się z ludźmi (bo nie przypominam sobie, żeby ktoś wcześniej pisał, że dostał maila od ESN), coś zaczyna się dziać i może na dniach w końcu pojawi się coś konkretnego.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-07-2015 20:01

To rzeczywiście masz się z czego cieszyć lol2

I na pewno czegoś się dowiemy, bo osoba z TOK FM, która ma z nim przeprowadzać wywiad, powiedziała że Mirosławski "odkryje karty Eleven".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2015 20:01

przemekp, Chodziło mi o to, że nie zdradzili Ci żadnych szczegółów icon_smile.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
24-07-2015 20:09

MN, A mi nie chodziło o szczegóły, zresztą trudno oczekiwać, żeby nagle zaczęli każdemu rozpowiadać gdzie i za ile będą, a może jeszcze pozycje na listach kanałów icon_lol Przecież wszędzie takie wiadomości to normalka. Chodziło mi tylko o zasygnalizowanie, że już wreszcie jest z nimi jakiś kontakt i można do nich pisać, bo już powinni odpisywać skoro mi odpisali. Może na jakieś ogólne pytania będą odpowiadali sensownie, bo na konkretną odpowiedź na pytania o obecność u operatorów przed jakimiś oficjalnymi komunikatami to raczej nie ma co liczyć icon_smile
Udostępnij ten temat