Polsat Sport Premium 1-6

Awatar
ekipa moderatorska
16-07-2015 21:52

Nie wiem jaki mają dokładnie limit. Ale Mielewski tłumaczył brak transmisji meczy siatkarskich wymogami UEFA. Pewnie muszą dawać te mecze na trzech antenach. A potem na inne sporty brakuje miejsca.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-07-2015 22:10

Ale chyba rzadko się zdarza, żeby w tym samym czasie co mecze eliminacji Euro 2016 były jakieś inne ważne rozgrywki, przynajmniej ja nie wiem, bo nie zwracałem na to uwagi, a IE to wiadomo, że są tylko co 4 lata icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-07-2015 22:19

MN napisał(a):

Aczkolwiek nazewnictwo będzie straszne. Bardzo niespójne.

Z takimi rzeczami, to Polsat leży, bo nawet nie potrafili przenieść Polsatu Biznes w ręce Telewizji Polsat, jeśli chodzi o koncesję. Dopiero teraz to ma nastąpić.

Co do nazewnictwa, to jednak rebranding mógłby być. Na przykład taki:

Polsat Sport Extra -> Polsat Sport 2
Polsat Sport News -> Polsat Sport 3 (ale to ewentualność. Mogłaby pozostać też i obecna nazwa)
Polsat Sport 2 -> Polsat Sport Extra 1
Polsat Sport 3 -> Polsat Sport Extra 2

Chyba, że na jednym z kanałów dodatkowych byłyby transmisje tylko w weekendy, więc można użyć tej nieszczęsnej marki Polsat Sport Weekend, a drugi kanał dodatkowy nazywałby się po prostu Polsat Sport Extra. Trochę byłby bałagan przy takich zmianach, ale wtedy miałoby to jakiś sens.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-07-2015 18:44

Może logotypy wymienią przy okazji, bo czas najwyższy na to.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-07-2015 01:31

To byłaby chyba historyczna chwila dla marki Polsat Sport icon_biggrin icon_lol
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
18-07-2015 09:15

MN napisał(a):

Może logotypy wymienią przy okazji, bo czas najwyższy na to.

I szczególnie przede wszystkim oprawę graficzną Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra powinni zmienić, bo to jest niebywałe, że ciągle korzystają z niektórych bardzo starych elementów oprawy. Przecież po takim czasie, a szczególnie po przejściu na HD powinno to być odnowione, żeby było przystosowane do HD. Zresztą mogliby ujednolicić oprawę, żeby na wszystkich trzech kanałach (jak uruchomią te 2 kolejne to będzie 5) była w tym samym stylu icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
18-07-2015 10:52

Oprawa i logotypy są do wymiany na wczoraj.
Awatar
piszę coraz więcej
28-07-2015 13:08

przemekp napisał(a):

Tylko, że do Euro 2016 jeszcze daleko, więc po co mieliby już teraz składać wnioski o koncesje, a poza tym jeśli tak miałoby być to pewnie daliby jakieś bardziej kojarzące się nazwy (w stylu Polsat Volleyball jak były MŚ w siatkówce to coś podobnego) icon_wink


Koncesje dostaną pewnie późną jesienią, a wtedy będzie już naprawdę blisko do Euro 2016
Udostępnij ten temat