Kanały Polsat Viasat

Awatar
bardzo ważna osoba
02-03-2013 16:52

Nie no to jest Juz przesada co oni wyprawiają np moi rodzice podpisali umowe w grudniu na Mini HD i nie mają tych kanałów i nie mogą ich mieć no bo nie da się teraz przedłużyć umowy a inni co teraz podpiszą umowe to mają te kanały w tym samym pakiecie za tą samą cene. ĹťENADA!
bardzo ważna osoba
02-03-2013 19:59

Ja Podpisałem Umowę w Październiku I również nie mam tych kanałów Widać w CP są Równi i Równiejsi ! icon_confused
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-03-2013 20:01

Poczekajmy na oficjalne stanowisko Cyfrowego Polsatu, bo ten cały profil na Facebooku to wiemy jaki jest, a po drugie prowadzi go zewnętrzna agencja, a nie Cyfrowy Polsat.
bardzo ważna osoba
02-03-2013 20:03

Profil CP Na Facebooku to rzeczywiście nie jest Dobre Info no Poczekamy na Oficjalne Stanowisko CP może to coś więcej wyjaśni icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-03-2013 12:48

Na stronie CP pojawiła się informacja:

cyfrowypolsat.pl/...1032013.cp

Od 1 marca br kanały Viasat rozpoczną nadawanie pod dwoma markami - "Polsat" i "Viasat", otrzymując nazwy: POLSAT Viasat History, POLSAT Viasat Explorer oraz POLSAT Viasat Nature.

Kanały te zostaną przeniesione z Pakietu Familijnego HD do Pakietu Mini HD dzięki czemu dostęp do nich zyskają wszyscy abonenci platformy i będzie można je odbierać w ponad 3,5 milionach domów.


Oznacza to, że będą dla wszystkich, zresztą pisałem do CP i dostałem odpowiedź, że powinienem mieć te kanały icon_wink. Zalecili jak zwykle przywrócenie ustawień fabrycznych icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-03-2013 13:14

U moich rodziców jeszcze nie ma tych kanałów
rozkręcam się
03-03-2013 13:24

U mojej mamy piętro niżej też nie ma. Dzwoniłem wczoraj i pan kazał mi przywrócić ustawienia fabryczne i "dał impuls", za 3 godziny miały być, niestetym do dziś nie ma.
Awatar
przyjaciel strony
03-03-2013 14:11

U mnie też nie ma. Gdzieś wyczytałem chyba na FB, że są tylko dla nowych umów na Mini HD.
Udostępnij ten temat