Kanały Polsat Viasat

Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-03-2013 14:28

Cyfrowy Polsat na Facebooku zmienił zdanie - teraz twierdzi, że kanały Polsat Viasat są dla wszystkich. I dobrze icon_wink.
MN dodał/a następującą grafikę:
bk.png
Awatar
bardzo ważna osoba
03-03-2013 14:28

Całą winę pewnie zrzucą na uprawnienia, które nie zostały zaktualizowane do pakietu Mini HD lub coś koło tego.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-03-2013 14:33

Tamta odpowiedź na Facebooku wniknęła z nieporozumienia. Ta ostatnia jest prawidłowa, czyli kanały będą dla wszystkich icon_smile.
Awatar
przyjaciel strony
03-03-2013 14:43

Dzwoniłem na infolinię i przekazali, że kanały Viasat są dla tych co umowy podpisali po listopadzie 2012 r.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-03-2013 14:45

Z kolei ja i @urgentino dostaliśmy zupełnie inną odpowiedź. Jak widzisz, jest bałagan na całego.
Awatar
przyjaciel strony
03-03-2013 15:15

Ale syf w tej platformie panuje. Masakra- nieaktywne kanały w pakietach, dziwnie naliczane płatności w iCOK, problemy z odbiorem kanałów.

Na pocieszenie - w nc+ to samo. Tam nie mają wogóle wizji rozwoju tej platformyicon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-03-2013 16:38

Ostateczne stanowisko facebookowego Cyfrowego Polsatu icon_wink.

Kanały, które weszły do naszej oferty w dniu 1 marca dostępne są dla wszystkich abonentów. Post, który wskazujesz dotyczył innych kanałów, dostępnych w promocji dla nowych użytkowników. Wszelkie informacje na temat dostępnych kanałów oraz promocji znajdują się tylko i wyłącznie na stronie: www.cyfrowypolsat.pl Pozdrawiamy.


A więc raczej te kanały będą dla wszystkich, choć nadal nie działają icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-03-2013 16:49

@MN Mam nadzieję ,że to będzie ostateczna wersja komunikatu od 1cpn1 , bo jak nie to się zrobi z tego niezła komedia icon_wink
Udostępnij ten temat