Kanały Polsat Viasat

Awatar
bardzo ważna osoba
29-12-2012 13:43

No zobaczymy we wtorek jak to będzie. Ciekawe czy Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature będą miały własną oprawę graficzną, czy raczej nie. To samo dotyczy Polsatu Food Network.
smile1
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-12-2012 13:57

Emilu, Polsat Food nie jest nadawany z Polski, ale myślę, że docelowo w oprawie będzie logo Polsatu, a Polsaty Viasaty icon_wink mają być nadawane właśnie z Polski, więc nic nie stoi na przeszkodzie.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-12-2012 14:02

a ja myślałem, że Viasaty będą bez zmian nadawane ze Szwecjiicon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-12-2012 14:04

Odys pisał, że Polsat będzie je nadawał z Polski i też jakość będzie lepsza icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-12-2012 14:11

myślałem, że wszystkie będą dostarczane światłowodem że Szwecjiicon_smile

Edit:
Odys napisał(a):

Od nowego roku kiedy kanały Viasat ulegną rebrandingowi ich jakość ulegnie poprawie.Emisja kanałów będzie prowadzona przez Polsat.Dzięki likwidacji rekomprescji i ponownej kompresji, nawet słabe materiały zyskują poprawę obrazu.

No nie - Polsat je zniszczy! icon_surprised a ja liczyłem na zwykłą doklejanke icon_cry
Edytowane przez AG dnia 29-12-2012 14:19
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-12-2012 17:01

@AG Mnie wydaje się , że tu chodzi o poprawę jakości obrazu , a rebrandingiem Odys może nazywać ową doklejankę (nazwa : Polsat) do nazw kanałów Viasat icon_smile icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
29-12-2012 17:16

Nie ma co spekulować, nowy rok niebawem.BTW zszokowany jestem żenującym poziomem administrowania stroną firmową Viasat. Nie potrafią zdefiniować wirtualnego serwera, domena viasat.pl przekierowuje jawnie na http://viasat.ven...l/homepage
Awatar
jestem zawsze
30-12-2012 18:19

Może kiedyś będzie możliwość odbioru Viasat Sport lub może w Polsce powstanie taki kanał. Chociaż z Polskim komentarzem. icon_smile
Udostępnij ten temat