Kanały Polsat Viasat

Awatar
ekipa moderatorska
30-12-2012 22:39

Nie każdy żyje sportem, ponadto jeszcze trzeba mieć dobry kontent do ramówki, ile można oglądać powtórki z powtórek.Pomysł bez większych szans na realizacje. Generalnie na rynku brakuje kontentu dla nowych kanałów.Interesujący się kontente, widzą jak seriale np. z History trafiają do TVN Turbo, a NGC do NGW . Ta sama treść "miele" się na wielu kanałach, po co kolejny klon pod inną marką ?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
30-12-2012 22:48

Ale i tak Viasat Sport w Polsce jest raczej nierealny, tym bardziej, że prawie wszystkie kanały Viasat na polskim rynku będą nadawały pod marką Polsat, więc raczej nie robiliby sami sobie konkurencji dla kanałów sportowych Polsatu icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
30-12-2012 23:06

Trochę off', sieci Media Markt i Saturn to ta sama kieszeń. Nawet biura mają na tym samym piętrze i w tym samym budynku.
A jednak ze sobą "konkurują" icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-01-2013 15:49

Dzisiaj Viasaty wprowadziły reklamy. Z jaką częstotliwością one występują ? Jeden , dwa czy więcej bloków reklamowych w ciągu jednej godziny ? icon_smile
Edytowane przez doniu dnia 01-01-2013 15:54
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-01-2013 14:49

Oglądałem specjalnie wczoraj i tragedia. Reklamy są w 4:3, nawet na Viasat Explorer. Ponadto, jest ich mnóstwo - co niedziwne, nadawcy nie obejmuje polski limit emisji reklam na godzinę.

Plansza reklamowa, bo trudno to nazwać jinglem, strasznie amatorska.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-01-2013 15:03

Te reklamy na Viasatach, to jedna wielka prowizorka - na dodatek jakość obrazu w ogóle się nie poprawiłaicon_evil
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-01-2013 15:31

Okropnie to wygląda, a reklamy to w ogóle mam wrażenie są rozpikselowane.
Awatar
ważna osoba
02-01-2013 16:36

Ciekawi mnie kiedy będzie logo Polsat-u dołączone do kanałów Viasat.
Udostępnij ten temat