Kanały Polsat Viasat

bardzo ważna osoba
02-01-2013 16:58

Z tego co pamiętam to jakoś w marcu...
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
02-01-2013 17:00

MN napisał(a):

Plansza reklamowa, bo trudno to nazwać jinglem, strasznie amatorska.

Pierwszy raz tą planszę zobaczyłem na kanale Viasat History i to jest tylko biały napis "reklama" na niebieskim tle icon_green I dlatego pomyślałem, że na Viasat Nature będzie zielone tło, a na Viasat Explorer - czerwone, ale niestety na tych kanałach też są identyczne plansze, jak na Viasat History... Beznadziejnie to wygląda, zresztą na takiej planszy chyba wypadałoby też umieścić logotyp kanału, chyba dałoby się nawet w tym celu wykorzystać obecne oprawy graficzne tych kanałów icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
02-01-2013 17:26

Może do oficjalnego startu kanałów Polsat Viasat coś zmodyfikują i nie będzie tak źle, jak mówicie...
wink
Awatar
ekipa moderatorska
02-01-2013 17:47

Dokładnie, poczekajcie na nowe loga i zmianę źródła kontentu.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
02-01-2013 17:53

Mariusz16 napisał(a):

Z tego co pamiętam to jakoś w marcu...

Na profilu kanału Viasat Nature na Facebooku jest taka informacja:
"Cały czas pracujemy wraz z Polsatem nad dopięciem szczegółów współpracy, a oficjalną zmianę nazwy naszych kanałów zaplanowano na pierwszego marca 2013. Ale nadajemy cały czas!" icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-01-2013 18:29

Zrobiłem mały porządek - połączyłem tematy o kanałach Polsat Viasat z tematem o Grupie Viasat i przeniosłem do działu Kanały grupy Polsat i powiązane.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-01-2013 15:33

Najprawdopodobniej 1 marca kanał Polsat Viasat Explorer będzie miał od razu większy zasięg. Oprócz Cyfrowego Polsatu platforma Orange TV zaoferuje ten kanał, gdyż od dzisiaj zamiast wyłączonego z polskiego rynku TV1000, dołączył Viasat Explorer. Ciekawe kiedy Polsat Food Network oraz Polsat Film HD powiększą swój zasięg, choćby o sieci kablowe, bo ten drugi raczej nie mógłby być dostępny, choćby w nc+ ze względu na wyłączność...
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
15-01-2013 18:56

Może wreszcie dotrzymają terminu i przejdą na 16:9http://www.facebo...turePolska
Udostępnij ten temat