Kanały Polsat Viasat

Awatar
bardzo ważna osoba
16-01-2013 20:26

@Emil, masz rację - ale ciekawe jak na zapchanym transponderze ma poprawić się jakość obrazu - bez usunięcia jakiegoś kanału, lub przełączenia tp. na DVB-S2, a kanałów na MPEG-4 chyba jest to niewykonalne!
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-01-2013 21:00

Danio napisał(a):

Tak naprawdę to nic nie stoi na przeszkodzie, aby Viasat Explorer, Viasat History i Viasat Nature poszerzyły zasięg o innych operatorów, w tym DTH, ponieważ stacje te nie są na wyłączność w 1cpn1 .

Mam nadzieję, że te kanały nie zostaną włączone do ofert konkurencyjnych platform Cyfra+ i N, gdyż przed ich fuzją mogłyby być dobrym czynnikiem, zachęcającym potencjalnych klientów do skorzystania z oferty właśnie Cyfrowego Polsatu, a nie nowej platformy NC+ icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
16-01-2013 21:21

Jakoś Polsat JimJam i Polsat Crime & Investigation Network są oferowane przez CYFRĘ+ i n, a Polsat Food Network oraz przyszłe Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature nie są kanałami na wyłączność, więc kto wie - może nc+ także będzie oferować te kanały...
smile1
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-01-2013 21:30

Ale może dopiero jakiś czas po fuzji, np. kilka miesięcy po tym wydarzeniu, a nie w najbliższym czasie dołączą te kanały do konkurencji smile1
Awatar
ważna osoba
17-01-2013 13:20

Ja podejrzewam, że Polsat Food Network i Viasaty trafią do n, Cyfry+ lub już NC+, jak już zmienią nazwę z Viasat na Polsat Viasat. Wówczas Polsat zacznie ich dystrybucję u innych operatorów, w tym DTH. Wszak teraz przecież 1cpn1 musi pochwalić się, że jako jedyny operator DTH ma Viasaty w swojej ofercie, by naciągnąć trochę klientów mrgreen
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-01-2013 21:17

Kampania reklamowa kanałów Viasat jest prowadzona w telewizji w bardzo szerokim stopniu . Przed chwilą , w przerwie filmu na 1pol widziałem reklamę Viasat History , a zdarza mi się coraz częściej widzieć w tv reklamy Viasatów icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-01-2013 21:21

W Internecie też jest spora kampania tych kanałów. Może jednak lepiej byłoby ruszyć z kampanią już po rebrandingu icon_smile.
Awatar
ważna osoba
19-01-2013 21:51

a kiedy rebranding tych kanałów icon_question i co sie zmieni icon_question icon_wink
Udostępnij ten temat