polsatnews.pl - dyskusja ogólnapolsatnews.pl - dyskusja ogólnapolsatnews.pl - dyskusja ogólnapolsatnews.pl - dyskusja ogólna

polsatnews.pl - dyskusja ogólna

Awatar
ekipa moderatorska
23-10-2015 09:11

Można je streścić jednym słowem: "Są".
piszę coraz więcej
23-10-2015 13:53

Dopiero minęło kilka dni od startu polsatnews.pl, a zakładka do kontaktu z widzami już nie działa.icon_redface

Teraz zobaczyłem, że polsatnews.pl ma też konta na twiterze, facebooku, instagramie, google plus i na youtubie.
Awatar
jestem zawsze
24-10-2015 13:26

Ja z kolei zauważyłem że w wersji mobilnej leży prezentacja programu Polsatu News który to napisany jest ciągiem bez podziału na dni. Nie działa też zakładka z wyborem dni. Od strony newsowej stacja wygląda dobrze choć brakuje mi newsów w formie listy linków oraz możliwości przejścia na wersje główną z tej dla telefonów.
Awatar
rozkręcam się
24-10-2015 14:34

MK napisał(a):

Ja z kolei zauważyłem że w wersji mobilnej leży prezentacja programu Polsatu News który to napisany jest ciągiem bez podziału na dni.
Nieprawda.
MK napisał(a):

Nie działa też zakładka z wyborem dni.
Nieprawda.
Awatar
jestem zawsze
24-10-2015 16:36

Może u ciebie jest inaczej ale umnie na smartfonie niestety jest tak jak piszę czyli są problemy z działem programowym.
piszę coraz więcej
25-10-2015 22:44

Dowiedziałem się że w niedalekiej przyszłości na stronie polsatnews.pl mają się pojawić kanały RSS.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-10-2015 03:34

@ MK U mnie wszystko działa poprawnie. Bez zarzutów.
piszę coraz więcej
26-10-2015 15:47

Na antenie Polsat News pojawił się spot promujący polsatnews.pl

Udostępnij ten temat