Polsat Film

Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
28-08-2013 20:54

Krzysiek_46, Pewnie że lubią. Sam często oglądam Polsat Film lub nagrywam jakieś filmy z tego kanału icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
28-08-2013 20:56

MN napisał(a):

Może chodzi o TV Mobilną - ale czy ta usługa generuje taką widownię to chyba nie icon_wink.


Może to kwestia nc+. Nie wiem, w jakich pakietach w Cyfrze i w N dawniej był. I czy teraz nie jest przypadkiem w jakimś niższym. Mobilna to kilkanaście tysięcy gospodarstw maksymalnie. A tutaj jest wzrost o ponad milion gospodarstw.
Awatar
ekipa moderatorska
28-08-2013 21:05

Mariusz napisał(a):

Krzysiek_46, Pewnie że lubią. Sam często oglądam Polsat Film lub nagrywam jakieś filmy z tego kanału icon_smile

Ĺťe powtórki to nie znaczy, że są złe ale jak dla mnie to już do znudzenia. Szkoda również, że na kanale 1pfhd jest mało materiałów w jakości HD a raczej ich nie ma pomijając powtórki seriali.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
28-08-2013 21:17

Szkoda również, że na kanale 1polfil jest mało materiałów w jakości HD a raczej ich nie ma pomijając powtórki seriali.


Niestety icon_redface
Awatar
ekipa moderatorska
28-08-2013 21:20

Przez to ten kanał się marnuje. Po co tworzyć odpowiednik HD jeśli nic tam w tej jakości nie leci. Niestety taka polityka. Podobna sytuacja ma się z 1phd. Po pierwsze marnują miejsce na tp. a po drugie jest to oszukiwanie abonentówicon_cry
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-08-2013 05:50

Ale przecież mnóstwo kanałów HD tak nadaje, szczególnie w Polsce, więc to chyba nic dziwnego, że Polsat również uruchamia własne kanały HD, jak np. właśnie Polsat Film HD, czy Polsat HD mimo, że ramówki nie są wypełnione w 100% materiałami w jakości HD icon_wink No gdyby do tej pory jeszcze nie wystartował Polsat HD, to chyba Polsat ciągle byłby wyzywany i krytykowany przez widzów icon_green
bardzo ważna osoba
02-10-2013 10:59

Gdzie można znaleźć normalną ramówkę tego kanału? Wczoraj wyemitowano Kac Wawa, zamiast filmu który miał być, wcześniej wyemitowano 22 kule, który jest znacznie dłuższy niż planowany film, dzięki temu cała ramówka została rozbita. To są jakieś kpiny z widzów?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2013 17:21

Czytałem w sieci, że ostatnio często takie cuda się zdarzają.
Udostępnij ten temat