Polsat Film

Awatar
ekipa moderatorska
26-07-2010 01:08

@ cp każdy ma inny gust,Tobie na przykład ramówka Polsatu film pasuje,a mi może nie pasować.Każdy lubi coś innego. icon_wink
bardzo ważna osoba
28-07-2010 10:32

redakcyjny pomocnik napisał/a:
Wczoraj (11.07.10) na Polsat Film o godz. 21:00 pojawił się polski serial "Stawka większa niż życie" (nie wiem który to był odcinek), nigdy wcześniej nie było jeszcze seriali na Polsat Film icon_wink


Serial ten, jest chyba emitowany co niedzielę, o tej samej porze, w ramach pasma: "Klasyczna niedziela". icon_wink
bywam tu czasem
06-08-2010 22:10

Moim zdaniem 1polfil powinien wydłużyć nadawanie (od godz 10:00). Pozycja, która jest zadawana w ramach pasma np "Klasyczna niedziela" nie powinna być prapremierą filmu, który będzie emitowany w tym bloku następnego dnia, tylko zupełnie inną pozycją. Co o tym sądzicie?
Awatar
jestem zawsze
08-08-2010 12:39

Myślę że masz racje ale według mnie Polsat powinien wydłużyć nadawanie do 08:00 - o poranku mogłyby być emitowane na przykład filmy dla dzieci. Poza tym "Stawka większa niż życie" powinna być poza pasmem "Klasyczna Niedziela".
Awatar
bywam tu czasem
30-09-2010 19:23

Mogłyby powstać jeszcze 1polfil HD i 1polfil Extra. 1polfil Extra mógłby być w Pakiecie Relax Mix w wzwyż i emitować lepsze filmy
stały bywalec
30-09-2010 19:30

Fantazja Cie nie opuszcza. Ĺťeby tworzyć taką ilość kanałów trzeba mieć co na nich puszczać. Czyli trzeba mieć umowy ze znaczącymi wytwórniami, a takich niestety Polsat nie ma. Między innymi dlatego Polsat stworzył Domową Wypożyczalnię Filmową, gdzie puszcza w miarę świeże filmy, ale za bajońskie sumy.
Konkludując. Nie ma sensu tworzenie takich kanałów.
Edytowane przez MN dnia 16-08-2011 00:36
Awatar
jestem zawsze
30-09-2010 21:59

Poland napisał(a):
Myślę że masz racje ale według mnie Polsat powinien wydłużyć nadawanie do 08:00 - o poranku mogłyby być emitowane na przykład filmy dla dzieci. Poza tym "Stawka większa niż życie" powinna być poza pasmem "Klasyczna Niedziela".

Chyba mnie posłuchali - w weekendy nadają już od 7:00 ale w dni powszednie ciągle między 10 a 11 icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-02-2011 16:40

Widziałem wczoraj, a raczej już dzisiaj icon_wink, kawałek tego nowego pasma serialowego i nie mam już żadnych wątpliwości, z jakiego powodu je wprowadzono. Po prostu, wrzucono tam sporo, jak na noc, reklam. Wcześniej, jak emitowano Zza kamery... to bloków reklamowych nie widziałem. Czyli wydłużono emisję, aby móc wstawić więcej reklam.
Udostępnij ten temat