Oprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusja

Oprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusja

wkręcam się
25-10-2017 19:24

Dzięki za info
Awatar
ważna osoba
26-10-2017 06:26

A ktoś gdzieś kiedyś cos pisal ze jak sie przywróci ustawienia fabryczne to funkcjonalność pilota wroci tak jak wstarym sofcie prawda toicon_question
Awatar
rozkręcam się
09-12-2017 11:12

Jak w temacie - EPG dekodera na wszystkich kanałach pokazuje program z jutrzejszego dnia! Jak to gooovno usunąć?
Awatar
rozkręcam się
01-04-2020 20:01

W moim dekoderze EVOBOX PVR po ostatniej aktualizacji softu do wersji 3.3.1 zauważyłem że iż dekoder po odtworzeniu fragmentu nagrania z dysku nie "pamięta" czasu do którego został odtworzony ten fragment jeśli wyjdzie się z funkcji "PVR". Do tej pory ta funkcja działała bezbłędnie. Nie pomaga reset napięciowy dekodera ani przywrócenie ustawień fabrycznych.
wkręcam się
15-04-2024 13:30

Witam. Po wymianie dekodera Polsat Box 4K Lite na nowy, też ten sam model, zniknęła mi możliwość ustawienia rozdzielczości 4K na wartość 2160p25. Z dużych rozdzielczości występuje tylko opcja 2160p50. Używałem ustawienia 2160p25 od czasu jak kupiłem sobie Sony Brawia 65 cali. Obraz miałem świetny, a kanały 4k jak np. Travel XP 4K nawet z HDR były doskonałe. Obecnie przy 2160p50, czyli przy jedynej opcji dużej rozdzielczości obraz mam przekolorowany, i wpadający w tonację żółtą. Nie da się tego oglądać. Wymieniłem już 2 razy dekoder w punkcie, i wszędzie jest z opcjami rozdzielczości tak samo. Infolinia Polsatu twierdzi że powinny być obie w/w rozdzielczości dostępne w opcjach, i że powinienem domagać się w punkcie "sprawnego" dekodera. Niestety, tu gdzie mieszkam na 3 wymiany sprzętu wszystkie 3 nie miały opcji 2160p25. Wczoraj zadzwoniła do mnie pani z punktu Polsatu twierdząc że dostała informację że dekoderów z możliwością ustawienia 2160p25 już nie ma i nie będzie. Jeszcze ubawiła mnie sugerując żebym sobie kolory zostawił sam jakimiś suwakami. No żenada. Czy ktoś coś wie na ten temat i jest w stanie mi pomóc? Ponoć dekodery bez Lite mają obie opcje, ale nie chcę zmieniać oferty, bo teraz zmiana oferty, czyli przedłużenie umowy na czas określony wiąże się z większymi opłatami i zerwaniem subskrypcji Disneya. Obecnie płacę 110 zł tylko za TV, plus telefon i internet mobilny za drugie ponad 100 PLN, i w zamian po 24 latach bytności z Polsatem zostałem z niesprawnym, w/g mnie dekoderem. Nie piszę już że ustawienie listy ulubionych to prawdziwa gehenna. Chodzi o ustawienie kolejności kanałów. Przy każdej operacji zmiany kolejności trzeba klikać w niebieskie kółczko na liście kanałów, potem zjechać do opcji kolejności i przestawić kanał na inną pozycję. I tak trzeba robić przy zmianie kolejności każdego innego kanału. W poprzednim dekoderze, który mi się resetował i którego wymieniłem na nowe! wszystkie te opcje, czyli 2 ustawienia rozdzielczości 4K oraz lista ulubionych działały prawidłowo. Telewizor mam Sony Brawia 65 z zeszłego roku. Pozdrawiam serdecznie ????. Dziękuję z góry za pomoc ????????????.
Udostępnij ten temat