Oprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusja

Oprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusja

Awatar
bywam tu czasem
08-01-2016 19:42

Dla tych co sądzą że dekodery CPT nie "pociągną" oprogramowania ADB. https://www.adbgl...ils/carbo/

W tabeli (standard) w sam raz na dekodery CPT.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
09-01-2016 01:35

Przecież już wcześniej @Odys wyjaśnił Ci, dlaczego dekodery CPT nie pociągną oprogramowania ADB, że chodzi m.in. o wymagania sprzętowe, oceny deweloperów, portowanie różnych rozwiązań itd. icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
09-01-2016 09:45

Powód jest raczej inny - obawa, że z aktualizacją oprogramowania w tysiącach, jak nie milionach dekoderów byłyby setki jak nie tysiące problemów i masowy najazd hejterów na CP.
Awatar
bywam tu czasem
09-01-2016 12:51

No to kiszka. Ale na razie to nikt nic nie wie a jedni piszą tak a drudzy tak icon_razz.gif Więc najlepszą formą będzie czekanie, i wtedy wszystko się wyjaśni. Ja wierzę w CP że nie porzuci milionów własnych dekoderów.
Awatar
bywam tu czasem
15-01-2016 14:51

Bardzo ważna informacja. Cytuje"Jestem po rozmowie z TCOK. Dowiedziałem się, że za kilka tygodni wyjdzie nowy soft do tunerów produkcji CPT. Obecnie ponoć trwają testy. Na pytanie, czy aktualizacja ma związek z wejściem nowego tunera, padła odpowiedź: "Najpewniej tak". źródło: forum.satkurier
Awatar
ekipa moderatorska
15-01-2016 15:52

No właśnie to jest ciekawe, czy nowy Soft dla dekoderów CPT będzie (oczywiście jeśli będzie) z ADB czy tylko ulepszenie obecnej wersji. Wiadomo, że jak to by był od ADB to nie było by to doskonałe jak w nowym EvoBoksie ale lifting by mógł być podobny z logami
Awatar
bywam tu czasem
15-01-2016 16:28

Pewnie upodobnią wszystko do Graphyne aby wszystkie dekodery z oferty CP miały to samo ( albo podobne ) oprócz Sagemcoma.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-01-2016 02:45

Ale czemu w Sagemcomie nie może być softu ADB? W nc+ chyba jest nawet jakiś dekoder tej samej firmy, czyli Sagemcom, który ma oprogramowanie ADB icon_wink
Udostępnij ten temat