Dekodery CP a własny dyskDekodery CP a własny dyskDekodery CP a własny dyskDekodery CP a własny dysk

Dekodery CP a własny dysk

Awatar
ekipa moderatorska
17-10-2015 13:04

Mam takie pytanko odnośnie dysków zewnętrznych do dekoderów CP. Wiem że jeśli nagrywamy na jednym dekoderze coś to na innym już tego otworzyć nie możemy.
Ale jakbym chciał sformatować inny dysk na tym samym dekoderze to później ten poprzedni dysk będzie jeszcze działał, czy już nie? Pytam się bo mam już trochę materiałów na tym starym a nie chcę nic z niego usuwać tylko zakupić drugi. A nie chcę też jednocześnie abym już nie mógł go odtwarzać
Awatar
bardzo ważna osoba
17-10-2015 14:18

Po zakupie drugiego dysku będziesz mógł nagrywac na drugim. Jeśli będziesz chciał obejrzeć coś ze starego dysku wystarczy odłączyć nowy i podłączyć stary. Wszystko będzie działać (dla mnie dzialalo) icon_wink

Pozdrawiam

Nawet 1 dysk na 2 dekodery może działać icon_wink ( oczywiście obejrzeć można to co dany dekoder nagra) icon_green
Edytowane przez Polsatus dnia 17-10-2015 15:47
Awatar
ekipa moderatorska
28-02-2016 14:16

Czy mógłby ktoś polecić jakiś dysk najlepiej 2TB który by działał oczywiście z dekoderkiem CP?
Awatar
jestem zawsze
14-03-2017 14:00

Czy Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics, 500GB (HDTB305EK3AA) będzie dział z dekoderem HD 3000?
Udostępnij ten temat