Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-12-2015 17:25

Wkrótce w CP będzie dostępny nowy dekoder EVOBOX PVR
i.imgur.com/YrYWPmc.jpg
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-12-2015 17:40

Najważniejsze funkcje:
- nowoczesne, intuicyjne menu,
- dysk 500 GB, który pozwala na nagrywanie wielu godzin ulubionych programów,
- możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i odtwarzania,
- wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z internetem,
- zaawansowane możliwości wyszukiwania programów,
- wygodny i czytelny przewodnik po programach.

Jak dekoder wygląda to już wiemy, ale mnie strasznie ciekawi jak to będzie wyglądało na ekranie, czyli jaki będzie wygląd tego nowoczesnego, intuicyjengo menu icon_smile Dekoder zapowiada się świetnie, jak na Cyfrowy Polsat, i nawet będzie można nagrywać do 3 programów naraz i od razu Wi-Fi wbudowane, zaszaleli icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
29-12-2015 17:49

Tylko jeśli mają WiFi wbudowane i tylko serwis HBO GO to będzie chyba nieporozumienie... Gdzie Ipla, Filmbox Live?
Co to jest teraz 500 GB? I o Multiroom po WIFI mozna zapomnieć?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-12-2015 17:51

Ipli jeśli nie ma teraz, to może wprowadzą w jakiejś aktualizacji oprogramowania, a po co Multiroom po Wi-Fi jak lepszy jest obecny z przekładaniem karty? icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-12-2015 17:53

Jak dla mnie , ten dekoder to bardzo ciekawa propozycja ... Wygląd dekodera to kopia dekoderów N-ki , a jak będzie z softem? Spodziewam się podobieństw z oprogramowaniem NC+ z najlepszymi elementami starego softu znanego z dekoderów produkcji CPT. icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
29-12-2015 17:55

przemekp napisał(a):

Ipli jeśli nie ma teraz, to może wprowadzą w jakiejś aktualizacji oprogramowania, a po co Multiroom po Wi-Fi jak lepszy jest obecny z przekładaniem karty? icon_wink



Bieganie i przekładanie kart jest takie wygodne? Zaskakujące... A pojawiające się później problemy z czytnikiem związane z częstym przekładaniem kart?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-12-2015 17:56

rotalplus, Wygodne w tym sensie, ze nie trzeba ciągnąć żadnych dodatkowych kabli - przekładasz tylko kartę na chwilę i tyle, a np. w tym Multiroomie nc+ trzeba dużo kabli icon_wink

doniu napisał(a):

Jak dla mnie , ten dekoder to bardzo ciekawa propozycja ... Wygląd dekodera to kopia dekoderów N-ki , a jak będzie z softem? Spodziewam się podobieństw z oprogramowaniem NC+ z najlepszymi elementami starego softu znanego z dekoderów produkcji CPT. icon_smile

Jak wygląd to kopia dekoderów N-ki - widziałem wszystkie ich dekodery, i Evobox PVR właśnie kompletnie, nawet trochę żadnego z nich nie przypomina icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
29-12-2015 18:01

W nc+ przesyłanie plików aktualizujących w ramach Multiroom odbywa się też po WIFI - nie trzeba tam kabli
Udostępnij ten temat