Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
jestem zawsze
30-12-2015 22:58

Czyli będzie miał IPLĘ ten dekoder?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
30-12-2015 23:00

Na ulotce nie ma znaczka Ipli nie dość, że na samym panelu dekodera (tak jak to jest w przypadku obecnych modeli dekoderów), to i również wśród innych ikonek dotyczących funkcji Evoboxa PVR.
Awatar
ekipa moderatorska
30-12-2015 23:05

Odys napisał(a):

Na pewno CP będzie oferować w APS konwertery po atrakcyjnych cenach.

Tylko zapewne głównie to będą konwertery 2 max 4 wyjściowe. O 6 to nawet nie myślę. Ale nie ma co spekulować. Sprzętu dobrze jeszcze nie znamy. A w APS-ach nadal będą wciskać stare dekoderki typu HD 6000 czy HD3000 co było widać po HD5500s
Awatar
ekipa moderatorska
30-12-2015 23:52

Poczytaj trochę o technologii Unicable i możliwościach konwerterów z SCR z Legacy.

przemekp napisał(a):

Na ulotce nie ma znaczka Ipli nie dość, że na samym panelu dekodera (tak jak to jest w przypadku obecnych modeli dekoderów), to i również wśród innych ikonek dotyczących funkcji Evoboxa PVR.

Jest informacja w komunikacie dla APS'ów, IPLA i HBO GO będzie, ludzie czytajcie trochę ...
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
31-12-2015 00:00

No my niestety mamy to utrudnienie, że nie mamy dostępu do komunikatów APS-ów także to jest problem icon_wink No ale skoro Ipla jednak będzie to fajnie, bo to chyba jeden z największych plusów dekoderów CP. Teraz tylko czekać na kolejne szczegóły dekodera, no i ogólnie nowego softu od ADB icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
31-12-2015 00:18

Ale internet masz
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
31-12-2015 00:23

Faktycznie - umknęło mi to pewnie dlatego, że tam jakaś aktualizacja była w tym artykule icon_smile System rekomendacji i 2 rodzaje przewodnika po programach (EPG) to pewnie będzie coś w stylu, co jest w nc+, tam to chyba są nawet już 3 wersje z tego co pamiętam icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-12-2015 14:49

Ciekawe, co z Multiroomem HD ? Czy będzie działać zestaw EVOBOX PVR+HD 2000 ? icon_smile
Udostępnij ten temat