Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
bywam tu czasem
07-10-2016 11:30

Czy u was też w evobox z softem 1.7.3 i apką hbo go wersja 1,15 nie odtwarza się Iron man 3?
zwiastun rusza sam film nie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-10-2016 16:22

Tak. film "Iron Man 3" nie działa też u mnie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-10-2016 13:10

Sprawdziłem i od dziś film "Iron Man 3" działa u mnie.
Awatar
bardzo ważna osoba
12-10-2016 16:35

Witajcie icon_smile
Dzisiaj dzwonili do mnie z 1cpn1 z ofertą. W zestawie jest właśnie ten dekoder i teraz mam do was pytanie. Czy jeżeli mam "średniowieczną icon_lol" antenę która działała z moim hd 7000 czy będę musiał wymienić ten zabytek czy będzie ta antena wystarczająca do evoboxa?
A i najważniejsze do was. Czy warto?
Dzięki i pozdrawiam icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
12-10-2016 17:03

Jeżeli nie zależy ci na rozszerzonym użytkowaniu tego dekodera czyli nagrywaniu 3 programów na raz to możesz śmiało zostawić obecną antenkę. Ale jeśli chcesz nagrywać ja wspomniałem 3 programy, a 4 oglądać, oraz np. używać funkcji PIP to wtedy zalecany jest konwerter Unicable. Zadzwoń i zapytaj czy możesz jeszcze wziąć antenę w promocyjnej cenie. Tylko wtedy dostaniesz cały zestaw talerz z konwerterem.

A co do twojego pytania czy warto. To zależy od ciebie. Jeśli lubisz nowinki to ten dekoder jest bardzo dobry. ostatnio nawet wprowadza się możliwość korzystania z własnych plików z pendriva. Sam go osobiście używam i nie powrócił bym już na żaden starszy model
Awatar
bardzo ważna osoba
13-10-2016 06:55

W końcu będę musiał wymienić ta antenę. Mam tylko pytanie, czy z konwertera unicable do dekodera wychodzi tylko jeden kabel koncentryczny czy więcej ?
A i chyba najważniejsze co napisałeś Wojtek. Czy mógłbym nagrywać programy na pendrive czy nadal jest wymagany dysk od 1cpn1 w razie zapełnienia wbudowanego dysku?
Awatar
ekipa moderatorska
13-10-2016 16:00

Jeden kabel, tylko jeden. Żeby ci żaden technik nie próbował instalować żadnego rozdzielacza. U mnie już chciał takie coś zainstalować, ale udowodniłem mu, że nie trzeba.
Nagrywać nie można ani na pendriva ani na dysk zewnętrzny tak jak w dekoderach CP tu tylko wchodzi w rachubę dysk wewnętrzny.
Awatar
bardzo ważna osoba
14-10-2016 13:12

@ Wojtek
Naprawdę dziękuję ci za pomoc. Dzisiaj zamówiłem sobie przedłużenie umowy wraz z tym dekoderem i nowa anteną icon_smile Jak się dekoder będzie sprawował to zobaczymy icon_smile
Jeszcze raz dzięki
Udostępnij ten temat