Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
jestem zawsze
13-11-2016 13:43

Mam pytanie: Dlaczego na EVOBOX PVR nie mam logotypu kanału TOTV?
Edytowane przez Waski45 dnia 13-11-2016 21:56
Awatar
ekipa moderatorska
14-11-2016 23:49

U mnie ma.
Awatar
bywam tu czasem
02-12-2016 18:37

pytanie do osób które mają zestaw odu-idu 200 i evobox PVR z oprogramowaniem 1.9.3
Czy u was dekoder tez miewa problemy z utrzymaniem połączenia gdy kończy się czas dzierżawy adresu a karta nie jest używana w danej chwili?
standardowo czas dzierżawy w idu jest ustawiony na gadzinę więc gdy macie ustawione połączenie Wi-Fi w dekoderze i oglądaliście tylko telewizję przez godzinę bez używania menu vod lub hbo go sprawdźcie menu ustawień diagnostyka/diagnostyka połączenia sieciowego.
gdy dekoder wyświetli dane połączenia wciśnięcie na pilocie przycisk info z literą "i" by odświeżył dane i sprawdźcie czy po odświeżeniu internet będzie opisany jako dostępny.

Ja chwilowo ominąłem problem wydłużając czas dzierżawy w ustawieniach idu

Dajcie znać jak jest u was
Edytowane przez brylok1981 dnia 02-12-2016 19:08
Awatar
bywam tu czasem
04-12-2016 12:06

Witajcie ponownie
Ostatnio zdziwiło mnie że na kanale disnay xd przy serialach jak star wars rebelianci sobota 9:30 nie ma opcji nagraj sezon. Pani z BOK twierdziła że to zależy od epg nadawcy, tymczasem znalazłem przykład który tego nie potwierdza.


Na liście kanałów na pozycji 54 i 144 jest ten sam kanał i to samo epg Janek na pozycji 54 nie ma opcji nagraj sezon a na 144 jest
przykładem jest serial bibliotekarze 3
ten przykład częściowo zaprzecza stwierdzeniu że opcja nagraj sezon zależy tylko od epg nadawcy.
Dajcie znać czy u was jest podobnie i napiszcie o tym do BOK-u może gdy będzie więcej takich zgłoszeń zaczną traktować to poważnie.
Awatar
bywam tu czasem
05-12-2016 14:53

brylok1981 napisał(a):

Witajcie ponownie
Ostatnio zdziwiło mnie że na kanale disnay xd przy serialach jak star wars rebelianci sobota 9:30 nie ma opcji nagraj sezon. Pani z BOK twierdziła że to zależy od epg nadawcy, tymczasem znalazłem przykład który tego nie potwierdza.


Na liście kanałów na pozycji 54 i 144 jest ten sam kanał i to samo epg Janek na pozycji 54 nie ma opcji nagraj sezon a na 144 jest
przykładem jest serial bibliotekarze 3
ten przykład częściowo zaprzecza stwierdzeniu że opcja nagraj sezon zależy tylko od epg nadawcy.
Dajcie znać czy u was jest podobnie i napiszcie o tym do BOK-u może gdy będzie więcej takich zgłoszeń zaczną traktować to poważnie.


chyba pomyliłem pierwszy numer kanału zdaje się że powinno być 49
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-12-2016 17:45

Dzisiaj mój EVOBOX dostał nowe oprogramowanie , które ma numer 2.0.2. Nowości to PiP , radio internetowe, aplikacja MUZO.PRO. Są też poprawione błędy z odbiorem niektórych kanałów z Astry i błędy w działaniu dekodera.
Edytowane przez doniu dnia 09-12-2016 18:04
Awatar
jestem zawsze
10-12-2016 16:45

Mam dekoder EVOBOX PVR i jak wejdę w menu i nacisnę VOD czyli na aplikację Cyfrowy Polsat GO i chcę nacisnąć w tej aplikacji np. Nowości to pojawia mi się komunikat o treści 37-300 - Wewnętrzny wyjątek aplikacji i dodam do tego że przewracałem już ustawienia fabryczne dekodera i bardzo proszę o poradę jak rozwiązać ten problem
Awatar
jestem zawsze
12-12-2016 12:19

Mam pytanie: Mógł mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi zdalnym nagrywaniem w EVOBOX PVR?
Udostępnij ten temat