Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
bardzo ważna osoba
12-12-2016 13:20

Pewnie o to, że można zaplanować nagrywanie z innego miejsca niż dekoder, np. internetowo. Ale nie jestem pewny.
Awatar
jestem zawsze
13-12-2016 16:12

Mam pytanie: Do czego służy funkcja zdalna diagnostyka w EVOBOX PVR?
Awatar
bywam tu czasem
13-12-2016 19:01

brylok1981 napisał(a):

pytanie do osób które mają zestaw odu-idu 200 i evobox PVR z oprogramowaniem 1.9.3
Czy u was dekoder tez miewa problemy z utrzymaniem połączenia gdy kończy się czas dzierżawy adresu a karta nie jest używana w danej chwili?
standardowo czas dzierżawy w idu jest ustawiony na gadzinę więc gdy macie ustawione połączenie Wi-Fi w dekoderze i oglądaliście tylko telewizję przez godzinę bez używania menu vod lub hbo go sprawdźcie menu ustawień diagnostyka/diagnostyka połączenia sieciowego.
gdy dekoder wyświetli dane połączenia wciśnięcie na pilocie przycisk info z literą "i" by odświeżył dane i sprawdźcie czy po odświeżeniu internet będzie opisany jako dostępny.

Ja chwilowo ominąłem problem wydłużając czas dzierżawy w ustawieniach idu

Dajcie znać jak jest u was


przychodzę do domu i dekoder od razu załapał internet więc problem z odu idu w wersji 2.0.2 poprawiony
dodali też wysyłanie raportu diagnostycznego prosto z menu diagnostyki
Awatar
jestem zawsze
18-12-2016 18:48

Witam, mam problem z dwoma radiami  internetowymi w dekoderze radio DiscoStefaFM i Radio VOX - Poznań jak te 2 radia włączam to pojawia mi się (Kod:505) Problem z odtwarzaniem radio a na niektóre radia się przecinają jak je włączę
Awatar
jestem zawsze
23-12-2016 20:32

Ja tymczasem od wczoraj jestem dumnym posiadaczem Evoboxa PVR i już niestety mam problem - część transponderów nie działa icon_cry
Awatar
jestem zawsze
24-12-2016 18:39

Wie ktoś może jak w Evoboxie usunąć niepotrzebne stacje powyżej 1000 pozycji? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
rozkręcam się
08-01-2017 17:54

Mój Evobox obecnie przestał odtwarzać wideo z sieci domowej po DLNA. Po wybraniu opcji "moje pliki" oraz połączeniu się z serwerem plików oraz "wejściu" do foldera zawierającego filmy wyświetlany jest komunikat wskazujący na nierozpoznawalny dźwięk i format wideo. Co dziwne ten sam materiał bez problemów odtwarzany jest z pamięci podpiętej do dekodera. Poza tym zarówno pliki audio jak i fotografie bezproblemowo odtwarzane są z serwera sieciowego. Wcześniej wszystko było w porządku i filmy z tego źródła także były odtwarzane. Wersja oprogramowania dekodera 2,02.
Awatar
jestem zawsze
14-01-2017 11:36

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale dzięki temu dekoderowi można by rozwiązać problem z brakiem regionaknych wersji TVP3 czy innych stacji (w tym naziemnych) nadawanych drogą internetową.
Wystarczy tylko że Cyfrowy Polsat udostępni na tym dekoderze opcje streamingu stacji telewizyjnych tak jak to zrobił z radiem internetowym:
Wówczas TVP3 w wersji dla każdego z ośrodków regionalnych mogłoby być wraz z innymi stacjami streamingowymi albo z poziomu dodatkowej opcji w menu albo aplikacji Cyfrowy Polsat GO.
Na innych dekoderach produkcji Cyfrowego Polsatu też jest możliwe rozwiązanie problemu z TVP3 w podobny sposób tylko że tam trzeba mieć jeszcze moduł Wifi podczas gdy w Evoboxie PVR wszystko jest wbudowane w dekoderze.
Udostępnij ten temat