Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

bardzo ważna osoba
31-12-2015 15:13

Emil napisał(a):

Ale to są i tak jednorazowe wydatki, a umowy są długie, więc za parę miesięcy by się zapomniało o wydatku, a korzystało z nowej ciekawej możliwości.

Niby tak, tylko że konwertery Unicable obecne na rynku to wydatek około 200 zł, a lepsze np Inverto kosztują ponad 250 zł. Twina przyzwoitej jakości można mieć za około 70 zł. Jest spora różnica, szczególnie jeśli niedawno się wymieniało sprzęt, ale zobaczymy. Jeśli CP zaoferuje konwertery w cenie zbliżonej do Twina, to może się skuszę. icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
31-12-2015 15:32

doniu napisał(a):
Ciekawe, co z Multiroomem HD ? Czy będzie działać zestaw EVOBOX PVR+HD 2000 ? icon_smile

Dekoderem głównym MR może być dowolny sprzęt, tylko klientem multiroom musi być dekoder CPT, więc nie będzie z tym problemu.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
03-01-2016 01:13

Tylko ciekawe, czy ten dekoder będzie obsługiwał tylko i wyłącznie ten obecny system Multiroom "z przekładaniem kart", czy również jakiś inny, który ewentualnie by wymyślili icon_wink

A tak w ogóle to ciekawe, czy EVO Foundation i EVO Holding Ltd, które są jakoś powiązane z Cyfrowym Polsatem mają coś wspólnego z nazwą EVOBOX icon_cool
Awatar
ekipa moderatorska
03-01-2016 10:44

Zapewne Twoja ciekawość zostanie zaspokojona już niebawem icon_wink .. będzie to najlepszy PVR w ofercie CP, jeśli nie na rynku dekoderów oferowanych przez operatorów.
Awatar
przyjaciel strony
03-01-2016 11:41

Na rynku to chyba nie, bo Giganagrywarka w Netii jest chyba nie do pobicia pod względem możliwości

Jeśli nie będzie innego sposobu realizowania usługi Multiroom niż obecnie w CP to będzie porażka (zapytam się wtedy: po co więc ten sprzęt na rynku). Przyszłość podobno jest w internecie, który tak promuje CP, ale wykorzystanie potencjału sieci w dekoderach CP nie widać...
Awatar
ekipa moderatorska
03-01-2016 11:50

Nie będzie tak źle, rozumiem Twoje rozczarowania kolejnymi pomarańczowymi softami, ale aby wprowadzić multiroom po ip nie wystarczy nowy dekoder główny, musi jeszcze coś się zmienić w dekoderach tzw. klientach, aby wspierały takie rozwiązanie. Czyli musi pojawić się soft na dekodery CPT. BTW masz nagrywarkę Netii? Co ona ma takiego rewelacyjnego bo ja nie mam.
Awatar
przyjaciel strony
03-01-2016 13:38

Nie mam, bo u mnie usługa TV nie może być swiadczona
A co ma ? Wystarczy wejść na stronę Netii i poczytać: nieograniczona l.nagrań, nagrywanie ogromnej ilości kanałów jednocześnie (do 148) itp. Nie trzeba żadnego konwertera Unicable i dziesiatków kabli.
Nie jestem rozczarowany pomaranczem, ale stabilnością działania czy reakcją na pilot tych dekoderów. Zresztą katalog ich mankament jest tak duzy, że nawet najlepsi fachowcy nie wiedzą, dlaczego dekodery reagują czasem tak w zaskakujący sposób.

Akurat do zmiany Multiroom nie potrzeba nowego dekodera, bo większość obecnych da się podłączyć do sieci. Wymaga to tylko zmiany oprogramowania. A czy aż do tego potrzebowano nowego partnera?
Edytowane przez rotalplus dnia 03-01-2016 13:45
Awatar
ekipa moderatorska
03-01-2016 17:12

Sam widzisz, że usługa Netii może jest ciekawa ale jej zasięg jest ograniczony, dlatego satelita szczególnie poza aglomeracjami jest bardziej uniwersalny.
Udostępnij ten temat