Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
bardzo ważna osoba
14-01-2017 23:21

Moim zdaniem to byłby świetny pomysł
Awatar
jestem zawsze
14-01-2017 23:48

Dodatkowo jeszcze ma sens bo na Ipli są kanały telewizyjne których to nie ma w Cyfrowym Polsacie.
Awatar
ekipa moderatorska
29-01-2017 12:30

Konkretnie które? W IPLi jest mniej kanałów online niż w ofercie satelitarnej CP.
Najpierw sprawdź później wprowadzaj w błąd.
Awatar
ekipa moderatorska
29-01-2017 12:33

MK napisał(a):

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale dzięki temu dekoderowi można by rozwiązać problem z brakiem regionaknych wersji TVP3 czy innych stacji (w tym naziemnych) nadawanych drogą internetową.
Wystarczy tylko że Cyfrowy Polsat udostępni na tym dekoderze opcje streamingu stacji telewizyjnych tak jak to zrobił z radiem internetowym:
Wówczas TVP3 w wersji dla każdego z ośrodków regionalnych mogłoby być wraz z innymi stacjami streamingowymi albo z poziomu dodatkowej opcji w menu albo aplikacji Cyfrowy Polsat GO.
Na innych dekoderach produkcji Cyfrowego Polsatu też jest możliwe rozwiązanie problemu z TVP3 w podobny sposób tylko że tam trzeba mieć jeszcze moduł Wifi podczas gdy w Evoboxie PVR wszystko jest wbudowane w dekoderze.


TVP ma własny pomysł na dystrybucje swoich kanałów i to oni muszą najpierw wyjść z taką propozycją i zapłacić zz implementacje. Dystrybucje kanałów regulują umowy, nie pragnienia abonentów.
bardzo ważna osoba
02-02-2017 18:02

Mam takie pytanko ponieważ nie długo zamierzam przedłużyć umowę i wziąć Evoboxa jaka jest jednorazowa opłata za wydanie dekodera w APS-ie ? icon_wink
zwycięzca quizu
02-02-2017 19:14

Jednorazowa opłata aktywacyjna za wydanie w APS-ie dekodera Evobox PVR wynosi 49zł.
bardzo ważna osoba
02-02-2017 20:08

No to nie drogo jak tak icon_wink
rozkręcam się
03-02-2017 13:12

Dodaj do tego cenę za konwerter i czaszę (chyba ok 150 zł). Nie jest obowiązkowe, ale za tą cenę się opłaca, a co najważniejsze wykorzystasz w 100% opcje dekodera.
Udostępnij ten temat