Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-12-2015 18:04

A to już tego dokładnie nie śledzę, ale wiem, że kiedyś coś takiego było icon_wink

Co do tego dekodera to jeszcze jedna - może mało ważna, ale ciekawa sprawa: jaki będzie pilot, czy zupełnie nowy, czy ten znany z obecnych dekoderów CP icon_green
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-12-2015 18:08

przemekp napisał(a):

rotalplus, Wygodne w tym sensie, ze nie trzeba ciągnąć żadnych dodatkowych kabli - przekładasz tylko kartę na chwilę i tyle, a np. w tym Multiroomie nc+ trzeba dużo kabli icon_wink

doniu napisał(a):

Jak dla mnie , ten dekoder to bardzo ciekawa propozycja ... Wygląd dekodera to kopia dekoderów N-ki , a jak będzie z softem? Spodziewam się podobieństw z oprogramowaniem NC+ z najlepszymi elementami starego softu znanego z dekoderów produkcji CPT. icon_smile

Jak wygląd to kopia dekoderów N-ki - widziałem wszystkie ich dekodery, i Evobox PVR właśnie kompletnie, nawet trochę żadnego z nich nie przypomina icon_wink


Przypomina mi trochę tego białego BOX+ po solidnym liftingu icon_smilehttp://ncplus.pl/...num-box-99
Awatar
ekipa moderatorska
29-12-2015 19:56

Fajnie się to czyta, ale mam wrażenie, że większość z Was rozmija się z rzeczywistością, której tak naprawdę nie zna. Może warto poczekać aby miło się rozczarować icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
29-12-2015 20:01

Jak mogę dorzucić swoje trzy grosze to ten dek trochę wygląda jak Vadafone TV Center icon_smile
http://lte-discou...r-1000.jpg
Awatar
ekipa moderatorska
29-12-2015 20:08

Widać tylko front więc nie ma co spekulować.
Awatar
przyjaciel strony
29-12-2015 20:12

Odys napisał(a):

Widać tylko front więc nie ma co spekulować.


@Odys,
Ty wiesz na pewno więcej icon_green Opowiedz coś nam jeszcze icon_razz.gif

Jak wynika z komunikatów rozsyłanych do APSów, "stary" sprzęt od CPT też chyba dostanie nowe oprogramowanie. Będzie nim EVO?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-12-2015 20:14

Odys napisał(a):

Fajnie się to czyta, ale mam wrażenie, że większość z Was rozmija się z rzeczywistością, której tak naprawdę nie zna. Może warto poczekać aby miło się rozczarować icon_smile

A czym się tu jeszcze miło rozczarowywać? icon_green Przecież już praktycznie wszystko, co ważniejsze wiemy jak zwykle z ulotki, bo przecież CP nie może najpierw dać komunikatu, a dopiero potem ulotek icon_green Tylko czekać na wygląd menu, bo dekoder zapowiada się super tylko szkoda, że nie będzie Ipli icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
29-12-2015 20:15

Wiem tyle co widać na ulotce icon_smile Profil CP na FB powie Wam pewnie więcej.

przemekp napisał(a):
Tylko czekać na wygląd menu, bo dekoder zapowiada się super tylko szkoda, że nie będzie Ipli icon_wink

Ale nikt nie powiedział, że nie będzie czegoś innego ?
Jak dekoder pojawi się w sieci wszystko będzie jasne icon_smile
Udostępnij ten temat