Nowy regulamin shoutboxa - propozycjeNowy regulamin shoutboxa - propozycjeNowy regulamin shoutboxa - propozycjeNowy regulamin shoutboxa - propozycje

Nowy regulamin shoutboxa - propozycje

Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-01-2016 17:07

Rozpoczynamy prace nad nowym regulaminem shoutboxa. Proszę o Wasze propozycje, ale uwaga - muszą one zapewniać ruch zarówno na forum, jak i w shoutboxie i tylko takie propozycje będą brane pod uwagę. Nowy regulamin shoutboxa nie może osłabić forum dyskusyjnego.

Czekamy na propozycje icon_smile.
Awatar
piszę coraz więcej
29-01-2016 17:22

Proponowałbym aby dyskusje na temat sportu, oferty NC+ i kanałów TVN (które naszego forum nie dotyczą) w miarę możliwości były wyeliminowane z ShoutBoxa. Nieraz żeby przeskoczyć do czegoś w tematyce forum trzeba przeklikać 20 stron w Archiwum. W ramach zastępstwa stworzyć podforum o sporcie (tym emitowanym w kanałach Polsatu) a o ofercie NC+ i TVN pisać w odpowiednich do tego typu dyskusji tematach.

A jeżeli można - chciałbym zasugerować zmianę techniczną dot. ShoutBoxa. Jeżeli nie - piszę żeby nie zginęło icon_wink
Cytując mój post z SB ''Przeniesienie na dół/górę strony i zmiana orientacji z pionowej na poziomą przez co więcej postów jest widoczne na stronie głównej - jako że poziomo zajmują mniej miejsca.'' Uzasadniając - jest to powszechna praktyka na różnych innych forach, zwłaszcza o takim ruchu jak nasze gdzie post w SB pojawia się co kilkanaście, kilkadziesiąt sekund icon_wink No i wygoda, po odejściu na 3 minuty sprzed komputera nie trzeba od razu zaglądać do archwium.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
29-01-2016 21:15

Poziome SB raczej nie przejdzie.

Już kiedyś było, to testowane i wiele osób nie zaakceptowało tego icon_wink
Awatar
ważna osoba
29-01-2016 21:25

K4016td jak by było tak jak napisałeś to SB wiało by pustkami .icon_smile. A mam pytanie czy regulamin SB był od początku istnienia 1npinfo ? icon_smile
Awatar
jestem zawsze
29-01-2016 21:30

K4016td napisał(a):

Proponowałbym aby dyskusje na temat sportu, oferty NC+ i kanałów TVN (które naszego forum nie dotyczą) w miarę możliwości były wyeliminowane z ShoutBoxa. Nieraz żeby przeskoczyć do czegoś w tematyce forum trzeba przeklikać 20 stron w Archiwum. W ramach zastępstwa stworzyć podforum o sporcie (tym emitowanym w kanałach Polsatu) a o ofercie NC+ i TVN pisać w odpowiednich do tego typu dyskusji tematach.

A jeżeli można - chciałbym zasugerować zmianę techniczną dot. ShoutBoxa. Jeżeli nie - piszę żeby nie zginęło icon_wink
Cytując mój post z SB ''Przeniesienie na dół/górę strony i zmiana orientacji z pionowej na poziomą przez co więcej postów jest widoczne na stronie głównej - jako że poziomo zajmują mniej miejsca.'' Uzasadniając - jest to powszechna praktyka na różnych innych forach, zwłaszcza o takim ruchu jak nasze gdzie post w SB pojawia się co kilkanaście, kilkadziesiąt sekund icon_wink No i wygoda, po odejściu na 3 minuty sprzed komputera nie trzeba od razu zaglądać do archwium.

Tragiczny pomysł, bez sportu,nc+ i tym podobnych SB będzie puste, w ogóle pomysł o wyłączeniu sportu to największa głupota jaką słyszałem.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
29-01-2016 21:30

A mam pytanie czy regulamin SB był od początku istnienia tvpolsat.info ?


Nie icon_smile
Awatar
ważna osoba
29-01-2016 21:39

A był porządek wtedy na SB ? . Ja mam taką propozycje dla MN za wieści na tydzień regulamin SB jak będzie porządek na SB to zlikwidować regulamin a jak będzie jeszcze gorzej przywrócić regulamin na zawsze bez dyskusji icon_smile .Co wy na to ?icon_green
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
29-01-2016 21:43

K4016td, nie wiem, czy choć część z twoich propozycji przejdzie icon_wink Jakbyśmy zakazali ludziom pisać o sporcie, nc+, kanałach TVN i innych sprawach satelitarnych, to SB opierałby się na powitaniach i pożegnaniach i na np. dyskusjach politycznych icon_wink Ja tak to widzę.
Udostępnij ten temat