Polsat JimJam

Awatar
jestem zawsze
31-01-2013 09:35

Powinni by dać dobrze znane Polskie bajki

Moja propozycja:

- 2 koty i 1 pies
- Tajemnica Wiklinowej Zatoki Zasiedliny
- Przygody Kota Filemona
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-03-2013 16:53

Od 29 marca do 1 kwietnia włącznie będziemy mieli 24-godzinny odrębny przekaz kanału Polsat JimJam, niezależny od wersji europejskiej JimJam. Emitowane w tych dniach będą tylko kreskówki znane z tzw. "polskich okienek". 2 kwietnia ramówka powróci do normalnego wyglądu.

Być może to są jakieś przymiarki do całkowitego wyodrębnienia się Polsat JimJam od kanału JimJam icon_smile.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
15-03-2013 17:01

Dobrze by było icon_smile Polsat Jim Jam nadawał by swoje i ogólny Jim Jam swoje icon_smile Aha i ciekawe też jest, że wypadnie to na czas Świąt wielkanocnych icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
29-03-2013 16:12

Ciekawe czemu w kanał Polsatu z innymi partnerami (czyli w 1food, PolsatCI i Viasatach) z łatwością emitują wersję kierowaną tylko dla Polaków, natomiast 1pjj ma tylko trochę czasu antenowego.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-03-2013 16:13

Dziś, jutro, pojutrze i popojutrze cała ramówka jest odrębna dla Polski icon_smile. A może kiedyś się doczekamy takiej zmiany na stałe.
Awatar
ekipa moderatorska
29-03-2013 16:19

Właśnie teraz wiem że coś ruszyło. Zapewne wcześniej nie mogli. Ale skoro wszystkie partnerskie kanały mają polską wersję to wezmą się w końcu całkowicie za 1pjj. Chociaż w polskim okienku mają sensowne kreskówki bo międzynarodowa wersja nie przemawia do mnie.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-03-2013 19:07

Moim zdaniem, po wprowadzeniu odrębnej, 24-godzinnej wersji kanału Polsat Jim Jam, emitowanie w nim wyłącznie polskich produkcji było by błędem - najlepiej by było, jakby można w nim było oglądać po 50% polskich i zagranicznych produkcji - samo emitowanie w nim wyłącznie polskich bajek, po pewnym czasie mogłoby się przejeść.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-03-2013 19:12

Ale z jakiej racji mieliby emitować same polskie kreskówki? Jeżeli zasugerowałeś się określeniem "polskie okienka" to już śpieszę Ci wyjaśnić, że nie oznacza ono wyłącznie polskich kreskówek, ale cały blok przeznaczony tylko dla Polski, którego nie ma w wersji europejskiej. W tym bloku są nie tylko polskie bajki, ale też zagraniczne - "Mały miś", "Podróże z Aleksandrem i Emilią", "Timothy idzie do szkoły" i inne.
Udostępnij ten temat