"Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne"

"Wydarzenia wieczorne"

Awatar
ważna osoba
15-02-2017 12:30

Też jestem tego zdania, Mosór, Kaliniak, Białkowski czy Grzegorz Kozak. Gugała powinien odejść na emeryturę lub tylko prowadzić Prezydentów i Premierów.
przyjaciel strony
15-02-2017 12:40

Każda inna stacja informacyjna zatrudnia młodych, zafascynowanych dziennikarstwem ludzi i ma większą oglądalność od Polsatu. Dziwne jest, że wolą trzymać starego Gugałę niż zatrudnić kogoś nowego. I wcale nie wylewam tutaj moich żali tylko to co się dzieje w Polsat News od jakiegoś czasu zaczyna być śmieszne. A w ogóle powinni zacząć od naprawy telebimu który ledwo działa i pokazuje brak profesjonalizmu albo zainteresowania...
Awatar
ważna osoba
15-02-2017 12:43

Faktycznie sprawa z telebimem jest skandaliczna, ja nie wiem na co czeka kierownictwo, aż całkiem na żywo się zepsuje po prostu wstyd. Co do Gugały też jestem zdania, że powinni go wyrzucić on już nie nadaje się do prowadzenia programu informacyjnego, jeżeli już to tylko publicystyka. Więcej Białkowskiego dadzą fajnie się go ogląda. Jeszcze dodał bym zmianę oprawy antenowej i całej oprawy stacji. Tu ewidentnie jest brak inwestycji, już czas na rewolucję by myśleć o doścignięciu tvn24.
przyjaciel strony
15-02-2017 12:55

I zatrudnić nowych prezenterów do Informacji . Szeląg,Wójcicki i Bodziuch to za mało. Cud jak się pojawi Giersz ,Witwicki lub Górska. Ale ogólnie młodych jest mało. Ale o tym mozna pisac w innym wątku całymi godzinami...

Pani Katarzyna Senyk długo dla Polsatu nie pracowała...
Awatar
ważna osoba
15-02-2017 13:01

Reasumując to tylko 1pol i nie ma długoterminowej strategii.
Awatar
ważna osoba
15-02-2017 20:37

Panowie, przypominam - Polsat News to stacja prywatna. To kogo się w niej zatrudnia zależy tylko i wyłącznie od kadry zarządzającej, o ile nie od samego właściciela. Na nic Wasze dywagacje na ten temat. Jeśli ten chce zatrudniać tego a nie innego dziennikarza, w takim czy innym zakresie, to jest to jego wola (i nie przeszkodzą mu w tym tak anonimowe komentarze w sieci, jak i słupki oglądalności). Druga sprawa, jeśli już pozwalamy sobie na krytykę czyjegoś sposobu pracy, to proszę konkretnie (najlepiej pod własnym imieniem i nazwiskiem), bo to, że ktoś jest "stary" albo "beznadziejny" zupełnie do mnie nie trafia. Kolejna rzecz, jeśli danego prezentera nie ma od pewnego czasu na antenie, to wcale nie znaczy, że nic w tym czasie nie robi, bo w samym newsroomie zawsze roboty jest co niemiara, dlatego równie dobrze może na pewien czas pełnić obowiązki poza anteną (nie wspominając już o tym, że każdy etatowy pracownik ma prawo do urlopu, chorobowego >także na dziecko<, czy dni wychowawczych). Co się zaś tyczy bimu, to na pewno pracownicy mają ich wymianę na uwadze i jeśli tylko dostaną pieniądze, to z pewnością czym prędzej je zmienią. Powiem nawet więcej, przeciągająca się niesprawność boli ich zapewne nawet bardziej niż widzów - przy czym przeciętny widz zbytnio na tego typu aretefakty uwagi nie zwraca. Tyle tymczasem ode mnie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-02-2017 22:18

Przemysław Białkowski ma dzisiaj bardzo długi dyżur. Od 11:00, przez "Wydarzenia 15:50", po "Wydarzenia 22:00".
Awatar
ważna osoba
22-02-2017 22:55

Pewnie Joanna Wrześniewska i Agnieszka Mosór na urlopie. A dziś to pewnie zastępstwo. No i mała wpadka zapowiedział jutro 1wydpl o 15.50, 18.50 i 23.00.
Edytowane przez Newsman20 dnia 22-02-2017 23:41
Udostępnij ten temat