"Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne"

"Wydarzenia wieczorne"

Awatar
stały bywalec
08-03-2016 11:01

Beznadziejny twór. Zero dynamiki, praktycznie wszystko wtórne. Rozmowa z prezenterem pogody i sportu na zakończenie ściągnięta z dawnych "Wiadomości". Widz, który oglądał wydania o 15:50 i 18:50 niewiele znajdzie tam dla siebie.

Takie zmiany należało wprowadzić wraz z tytułem "Dzień wydarzeń". Nazywanie tego "Wydarzeniami" jest dla mnie sporym nadużyciem.
Awatar
ważna osoba
08-03-2016 11:08

To tylko 1policon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-03-2016 11:16

Za ostro icon_wink. Weźcie pod uwagę fakt, że jednak jest to program o niebo lepszy od poprzedników.

Publicystyka jest ciekawsza. Goście to już nie będą no name, tylko znane osoby. Zamiast dwóch rozmów - często nudnych - jedna bardziej dynamiczna. Były premierowe materiały. Były. Oczywiście, powielano też część wcześniejszych. Grzegorz Kozak - według mnie klasa sama w sobie.

Zgadzam się - oczywiście nie było idealnie. Spodziewałem się czegoś jeszcze innego, ale tak jedziecie po tym programie, niesprawiedliwie.
Awatar
przyjaciel strony
08-03-2016 17:19

MN napisał(a):
Grzegorz Kozak - według mnie klasa sama w sobie.

Wg mnie również.
Choć to niuans to mi nie podoba się również grafika ekranowa skradziona Gościowi Wydarzeń i wstawiona za plecy rozmówcy w Wydarzeniach 22:00.
Niestety tego programu również brak na polnewspl
A żebyś, MN nie twierdził, że nieuważnie szukam, to nadmieniam, iż na ipla jest. http://www.ipla.t...#/r-31ai-4
icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-03-2016 17:23

A brawo icon_wink. Tylko jakieś wykastrowane to wydanie na IPLI. Cała końcówka wywalona icon_surprised.
jestem zawsze
08-03-2016 20:59

Grzegorza Kozaka faktycznie przyjemnie się ogląda, ale jak ktoś napisał, ten program z 1wydpl o 15:50 i 18:50 ma niewiele wspólnego.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-03-2016 00:06

No trochę jednak ma wspólnego icon_wink.

Wczoraj pojawiła się tyłówka.
MN dodał/a następującą grafikę:
tylkowakw22.jpg
jestem zawsze
09-03-2016 00:56

trochę = niewiele
Udostępnij ten temat