"Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne""Wydarzenia wieczorne"

"Wydarzenia wieczorne"

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-04-2016 00:36

Trochę zyskali icon_wink

Wieczorne wydanie Wydarzeń w Polsat News emitowane jest od poniedziałku do piątku o godz. 22.00, począwszy od 7 marca br. Średnia widownia serwisu do 5 kwietnia br. wyniosła 118 tys. osób. Przełożyło się to na 0,98 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 0,85 proc. w grupie komercyjnej 16-49

Dla porównania, emitowany w tym paśmie w analogicznym okresie rok wcześniej, program Wydarzenia Opinie Komentarze oglądało 79 tys. osób, co przełożyło się odpowiednio na 0,63 proc. oraz 0,51 proc. udziału.


http://www.wirtua...olsat-news
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-04-2016 11:07

Oj, Wirtualnemedia. Dorota Gawryluk nie prowadzi tego programu i nie zapowiada się na to, żeby miała prowadzić icon_wink.

Pani Dorota nawet go nie chce reklamować, bo gdy kończy główne wydanie, to mówi, że następne "Wydarzenia" jutro icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-04-2016 11:59

To ciekawe, bo ja widziałem reklamę w PN a w niej panią Dorotę zapraszającą na wieczorne Wydarzenia o 22 icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-04-2016 12:06

Nigdy nie prowadziła. A reklama leci od lutego i była tu wstawiana icon_wink. Chodziło mi o zapraszanie pod koniec głównego wydania na wydanie o 22:00.
Awatar
ważna osoba
07-04-2016 19:34

Powtarzany chyba jest ten sam błąd z gośćmi co był w WOK i Dniu Wydarzeń, mało ciekawi, jak w tym tygodniu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-04-2016 20:07

Niestety, jeśli chodzi o gości, to tendencja jest spadkowa icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-04-2016 19:59

Polsat podał dzisiaj oficjalny skład prowadzących, który potwierdza to, co pisałem, iż programu nie będzie prowadzić Dorota Gawryluk.

Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Grzegorz Kozak, Maciej Stroiński oraz Joanna Wrześniewska-Sieger.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-04-2016 13:48

W związku z emisją po "Wydarzeniach 22:00" kroniki wyścigu kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala, wczoraj program był nieco krótszy i najpierw pokazano prognozę pogody, a dopiero później sport.

Kronikę wyścigu kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala pokazują też kanały sportowe Telewizji Polsat.
Udostępnij ten temat