"Prezydenci i premierzy""Prezydenci i premierzy""Prezydenci i premierzy""Prezydenci i premierzy"

"Prezydenci i premierzy"

Awatar
stały bywalec
19-02-2016 19:58

Jak chodzi o kwestie wizualne, to JAK TYLKO CHCĄ, to te programy ze studia Polsat News potrafią wyglądać naprawdę świetnie. Np. wywiad z Komorowskim w czasie kampanii, który prowadziło troje dziennikarzy. Nie mam nic przeciwko temu.

Szkoda tylko, że tak rzadko chce się im (patrz: wieczory wyborcze z greenboxa).
piszę coraz więcej
20-02-2016 09:58

Dowiedziałem się, że ten program ma być nagrywany w studiu 1polnew.

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/prezydenci-i-premierzy-nowy-program-doroty-gawryluk-od-5-marca-na-zywo-w-polsat-news-48651.html

Oprawa nowego programu została przygotowana przez zespół 1polnew
Edytowane przez Tomek2001 dnia 20-02-2016 17:10
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-03-2016 19:02

Bardzo ładne kameralne studio. Podoba mi się icon_smile.
MN dodał/a następującą grafikę:
ladnestudio.jpg
Awatar
ważna osoba
05-03-2016 19:18

Mi też się podoba.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-03-2016 20:04

Studio fajne, ale oprawa muzyczna to bardziej wg mnie pasuje do Polsat Cafe icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-03-2016 20:06

Moim zdaniem, jest to studio wirtualne Polsatu, gdzie wstawiono realną scenografię, czyli tak samo jak w przypadku programu "Demakijaż" w Polsat Cafe.

Bardzo ciekawe te żarówki icon_wink.
Awatar
piszę coraz więcej
05-03-2016 20:14

Bardzo ciekawy program, zdecydowanie in plus. A program jest chyba faktycznie realizowany na blueboxie, bo widać niebieską poświatę na fryzurach gości icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-03-2016 20:21

Dokładniej to tam jest greenbox. Wszystko można zobaczyć na filmiku poniżej. Od 5 sekundy, gdy Krzysztof Ibisz wchodzi do studia widać podest "Interwencji" icon_wink.

I dobrze, ze na to wpadli, że można tam wstawiać realną scenografię, bo niestety wirtualne wychodzą im kiepsko icon_wink. Moim zdaniem "Prezydenci i premierzy" też są stamtąd nadawani icon_wink. Jest HD, są belki Polsat News, więc na to wychodzi, że to leci z Ostrobramskiej z tego właśnie studia.

A dzisiaj to studio i tak jest cały dzień wolne, bo "Interwencji" w Polsacie nie ma.



PS Troszkę zień prześwituje icon_wink.

tvpolsat.info/images/zielonomi.jpg


I jeszcze jeden obrazek - charakterystyczne linie na ścianach icon_wink.

tvpolsat.info/images/linie.jpg
Udostępnij ten temat