Super Polsat

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-12-2015 14:03

PSN powinien emitować publicystykę sportową na żywo i odciążyć od tego ps1006 icon_smile Poza tym pasowałoby mi na tym kanale 25- minutowe wiadomości sportowe , emitowane co pół godziny , ale pewnie nigdy nie doczekam się tego. icon_smile
Awatar
jestem zawsze
27-12-2015 14:08

Też jestem za takim rozwiązaniem (wzbogaconym o mecze z udziałem polskich drużyn i reprezentantów) ale pewnie nigdy się tego nie doczekam. Z tej mąki raczej chleba (dawnej formy stacji Orange Sport) niestety nie będzie.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
28-12-2015 03:05

doniu napisał(a):

PSN powinien emitować publicystykę sportową na żywo i odciążyć od tego ps1006 icon_smile Poza tym pasowałoby mi na tym kanale 25- minutowe wiadomości sportowe , emitowane co pół godziny , ale pewnie nigdy nie doczekam się tego. icon_smile

Może już po starcie dwóch nowych kanałów sportowych Polsatu, psn1006 stanie się choć trochę bardziej prawdziwym kanałem newsowym - oby icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-01-2016 17:10

Od dawna Sport Flesz jest z prezenterem (a właściwie prezenterką)? icon_surprised
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
21-01-2016 17:25

Przecież już w okresie świątecznym chyba tak było - tvpolsat.info icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-03-2016 00:14

Z wątku o stacjach sportowych Polsatu wydzieliłem temat o Polsacie Sport News, niebawem Super Polsacie.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-03-2016 02:10

Nie rozumiem w ogóle Polsatu! Wieje taką taniochą na kilometry od nich.
bardzo ważna osoba
07-03-2016 09:16

Genialna zagrywka, zapewne zaplanowana od dawna, w końcu kanał nie był gwarantowany w Cyfrowym Polsacie. Cała nadzieja w KRRiT. Jeśli Polsat nie chce kanału sportowego, proszę bardzo rezygnujemy z miejsca i oddajemy innemu chętnemu na kanał sportowy.
Udostępnij ten temat