Czy Satblog powinien wrócić?Czy Satblog powinien wrócić?Czy Satblog powinien wrócić?Czy Satblog powinien wrócić?

Czy Satblog powinien wrócić?

Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-04-2016 17:34

Blog byłby czystym blogiem. Żadnych ramówek icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-04-2016 17:42

Nie chodzi mi o ramówki takim znaczeniu dosłownym , a bardziej chodzi mi o to http://www.light....-kwietnia/. Czyli takie uporządkowanie tych wpisów o ramówkach miesięcznych kanałów TV dostępnych w CP pod jednym szyldem SatBloga icon_wink
Awatar
jestem zawsze
08-04-2016 19:39

MN napisał(a):

Otrzymuję sygnały, że chcielibyście powrotu Satbloga. Co sądzicie o tym pomyśle?

Swego czasu rzeczywiście cieszył się on sporą popularnością i był chętnie komentowany.

Problemem Stabloga była jednak zbyt duża liczba autorów, bo każdy kto chciał, mógł pisać, a przez to niektóre wpisy nie były zbyt dobrej jakości.

Jeśli Satblog miałby wrócić, to widziałbym stałą redakcję i postawienie na jakość, a nie na ilość wpisów.

Na pewno nie chciałbym tam już dziwnych wpisów MK, których właściwie nikt nie rozumiał.

Czekam na Wasze sugestie.

Zostałem wywołany do tablicy więc się wypowiem. Na pewno chciałbym powrotu Satbloga ale tylko z pierwotną a nie twoją koncepcją czyli między innymi ze mną w roli redaktora. Sam mam kilka pomysłów których to nie za waham się użyć. Chciałbym m.in napisać o Polsacie 2 (i ogólnie stacjach głównych słonecznego nadawcy) czy też Eurowizji 2016.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-04-2016 19:40

No nie wiem, czy ktoś by to chciał czytać Krzysiu icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-04-2016 20:06

Tylko ktoś, kto nie może w nocy zasnąć mrgreen
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-04-2016 20:13

Dla referatów @MK mówię NIE. Już wystarczy jak męczę się czytając, pisane w podobnym stylu wpisy autorstwa red. Gadomskiego na SK i mam ich serdecznie dosyć, więc nie chcę przechodzić przez to samo na SatBlogu....
Awatar
bardzo ważna osoba
08-04-2016 20:23

MK napisał(a):

Zostałem wywołany do tablicy więc się wypowiem. Na pewno chciałbym powrotu Satbloga ale tylko z pierwotną a nie twoją koncepcją czyli między innymi ze mną w roli redaktora. Sam mam kilka pomysłów których to nie za waham się użyć. Chciałbym m.in napisać o Polsacie 2 (i ogólnie stacjach głównych słonecznego nadawcy) czy też Eurowizji 2016.

Ale nikt nie chce tego czytać! Ileż można pisać w kółko o tym samym.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-04-2016 13:08

Temat pozostawiam otwarty, ale jakoś na razie nie dostrzegam większych szans na reaktywację.
Udostępnij ten temat