Dawne seriale PolsatuDawne seriale PolsatuDawne seriale PolsatuDawne seriale Polsatu

Dawne seriale Polsatu

Awatar
jestem zawsze
03-06-2016 21:34

Ten temat chciałbym poświęcić dawnym serialom Polsatu.
Obecnie mnie najbardziej zastanawia jakie seriale były testowane przez słoneczną stacje między 1999 a 2004 rokiem. Obecnie mam taką oto rozpiskę ale nie wiem czy ona jest prawidłowa:
1999 Graczykowie / Rodzina Zastępcza / Świat Według Kiepskich - tutaj wzięto wszystkie trzy propozycje
2000 Duża Przerwa / Myszka Walewska / Pucuś
2001 Szpital na Perypetiach / Kocham Klarę / Pokój na czarno
2004 Sublokatorzy / Panienki / Kosmici - tutaj przeszedł ten drugi serial ale z zmienionym tytułem na Zakręcone
Tak przy okazji zastanawiam się jaki był pierwszy serial stworzony na zlecenie Polsatu. Tak coś czuje że był to "Pamiętnik Nastolatki" ale nie mam co do tego 100 procentowej pewności.
Swoją drogą ostatnio popularny zrobił się pewien profil na Youtubie na którym to są archiwalne seriale z Polsatu. Znajdziemy tam m.in Życie jak Poker (tutaj odnotowałem sukces bo znalazłem piosenkę z serialu która to mi wiele lat chodziła po głowie), Asa, Pucusia i jeżeli się orientuje także Policjantów.
Podsumowując chętnie porozmawiam z wami o starych serialach Polsatu.
Edytowane przez MK dnia 03-06-2016 22:25
Awatar
oficjalny przedstawiciel
03-06-2016 22:05

Jak oceniasz serial Miodowe Lata? icon_smile
Awatar
jestem zawsze
03-06-2016 22:25

Całkiem pozytywnie oceniam ten serial. Czytałem dzisiaj wypowiedź pana Artura Barcisia (czyli serialowego Tadeusza Norka) na jednym z portali serialowych. Wspomniał on że chętnie zagrałby w pojedyńczym odcinku specjalnym natomiast w przypadku pełnej reaktywacji produkcji zdecydowanie nie zamierza wracać do swojej starej roli.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-06-2016 15:27

"Super Express" dzisiaj rzucił temat powrotu "Miodowych lat". Problem polega na tym, że końcówka serialu i "Całkiem nowe lata miodowe" to był lekki niewypał. Więc pytanie, czy jest sens wracać icon_wink?
Awatar
bardzo ważna osoba
08-06-2016 15:29

Pewnie nawiązali do wypowiedzi Barcisia.
jestem zawsze
08-06-2016 17:31

Link do newsa: http://aleseriale...aid=517279.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-06-2016 17:53

Hm... zaskoczony jestem tymi plotkami. W sumie to czemu nie? Obecne serialowe "hity" Polsatu omijam szerokim łukiem. Niech spróbują. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wcale bym taki sceptyczny do tego pomysłu nie był.

Chociaż bardziej ucieszyłby mnie powrót Rodziny zastępczej z Alutką i Jędrulą w rolach głównych - w nowym domu, z dzieckiem, i sąsiadami icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
08-06-2016 19:31

Miodowe Lata były oparte na amerykańskim serialu z lat 50-tych. Serial ten miał mało odcinków i mniej więcej od połowy musieli sami wszystko wymyślać. Potem ciągnęli serial na siłę już w plenerze i to nie wyszło.

Gdyby faktycznie mieli pomysł na nowe odcinki to powrót jest wskazany. Ale czy po tylu latach to się uda?
Udostępnij ten temat