Dawne seriale PolsatuDawne seriale PolsatuDawne seriale PolsatuDawne seriale Polsatu

Dawne seriale Polsatu

Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-06-2016 19:42

Tylko, że w "Całkiem nowych latach miodowych" zapędzili się tak strasznie, że nie wiem, jak teraz chcą powrócić do "kamienicy" i w ogóle do starych wątków icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-06-2016 19:46

Jeśli serial miałby wrócić to tylko do starego mieszkania i przy udziale publiczności. No i oczywiście pani Żak, która spieprzyła Alinę, ale za to w Ranczu gra znakomitą Solejukową, musiałaby dostać świetnie napisaną swoją rolę.

Ale mam nadzieję, że to tylko plotka i nie wznowią serialu.
jestem zawsze
08-06-2016 20:10

Jeżeli ML miałaby tworzyć stara ekipa, to byłby to pewnie udany powrót biorąc pod uwagę to, że nie było czuć różnicy między gotowymi scenariuszami z USA a tymi wymyślanymi przez nich. No i tylko z Agnieszką Pilaszewską.

Wspomnianą Rodzinę Zastępczą bez porównania oglądało się coraz gorzej, kiedy zabrakło jednej z przecież głównych postaci - Gabrieli Kownackiej i zaczęli dokładać cały czas nowe dzieciaki. Tu jestem na nie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-06-2016 21:23

pawel1 napisał(a):


Wspomnianą Rodzinę Zastępczą bez porównania oglądało się coraz gorzej, kiedy zabrakło jednej z przecież głównych postaci - Gabrieli Kownackiej i zaczęli dokładać cały czas nowe dzieciaki. Tu jestem na nie.


Tak, bez pani Gabrysi odcinki w domu Kwiatkowskich nie były już tym samym. Nie to miałem na myśli, myślałem raczej o serialu poświęconym losom Kossoniów, w nowym domu plus jacyś nowi sąsiedzi.

Jest w każdym razie zapotrzebowanie na jakiś dobry komediowo-familijny serial w Polsacie. Bo tych wszystkich trudnych spraw, pamiętników i innych parabadziewi nie da się oglądać.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-06-2016 23:28

Świetnym seriale były też "Mamuśki".

Informację o reaktywacji "Miodowych lat" podało też Tele Tydzień na swoim fejsie.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-06-2016 20:04

Kolejne strony piszą o powrocie "Miodowych lat".

http://www.rmf.fm...acaja.html

http://naekranie....atu-882470
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-06-2016 20:05

O, na rmf.fm jesteśmy my icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-06-2016 23:31

Mamuśki z przyjemnością bym obejrzał. Tylko niestety to by teraz nie przeszło. Może ten młody mąż dawałby radę, to Karolak już nie, bo przez tyle trochę zdziadział, a jego trend komedianta filmowo-serialowego też przeminął. Jedynie w Rodzince.pl jeszcze się jako tako sprawdza.

Może to nie dotyczy Polsatu, ale ludzie też podobno chcą spin-offu... Plebanii icon_lol Z Januszem Traczem w roli głównej! Oj, działoby się. I to tak groźnie icon_cool
Udostępnij ten temat