Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 12:52

Czwórka (oficjalnie TV 4) rozpoczęła nadawanie 1 kwietnia 2000, w wyniku połączenia Naszej TV i Polsatu 2.
W sierpniu 2007 r. nadawca zrezygnował z używania nazwy TV 4 i zastąpił ją bardziej przyjaznym dla widza określeniem Czwórka. Koncesja Czwórki należy do Polskich Mediów. Z informacji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wynika, że spółki powiązane z Polsatem mają około 90% udziałów w Polskich Mediach. Niecałe 10% udziałów to własność TVN. Właściciel Polsatu, Zygmunt Solorz-Ĺťak planuje oficjalne przejęcie Czwórki.

Zapraszam do dyskusji na temat Czwórki icon_smile
bywam tu czasem
26-07-2010 18:07

Znane są kolejne nowości Czwórki na jesień:

-Śmierc na talerzu (od września)
-Accorralada (telenowela wenezuelska) od poniedziałku do piątku o 17 (od 30 sierpnia)
-Słoneczny patrol (poniedziałek-piątek 18:00) od 30 sierpnia
-CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku 3 (poniedziałek 22:00 i wtorek 20:00 a o 21:00 powtórka z poniedziałku) od 30 sierpnia
-Spadkobiercy (nagrania odbędą się 30 i 31 sierpnia w Teatrze Bajka w Warszawie)

Ponadto od 16 sierpnia stacja zacznie powtarzać telenowelę "Nie igraj z aniołem" o 15, natomiast godzinę później, czyli o 16 kolejna telenowela- Zbuntowani.

Kiedyś była to moja ulubiona stacja. Big Broher, Happy Hour, Pogromcy hitów, SEX FM, Hole in the Wall, Adam kontra Miłosz. To były czasy. A teraz? Same telenowele praktycznie. No ale skoro to przynosi efekty, to gratulacje.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-07-2010 18:44

Jesienią w 1tv4 nowe odcinki programu "Mała czarna"

media2.pl napisał(a): TV4: Jesienią "Mała czarna" z konkursami

We wrześniu na antenę telewizyjnej Czwórki powróci kobiecy talk-show "mała czarna". Jesienią program nadawany będzie nadal tylko w weekendy. W nowym sezonie redakcja programu stawia na większą interaktywność.
Od 4 września - w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00 - Katarzyna Montgomery, wraz z dwiema współprowadzącymi, zaprasza na nowy cykl szczerych kobiecych rozmów. Gośćmi programu są postacie znane z pierwszych stron gazet a także eksperci, którzy pomogli rozwiązać już niejeden problem.

W tym sezonie nowością będą konkursy dla widzów oraz większa interaktywność - dzięki stronie internetowej
programu jego autorzy korzystać będą z sugestii, uwag i historii nadsyłanych przez internautów, angażując ich we współtworzenie "Małej Czarnej".

Program współprowadzą: Aleksandra Kwaśniewska, Karolina Wajda, Zuzanna Ziomecka, Paulina Reiter, Barbara Stanisławczyk, Katarzyna Lengren, Beata Kawka i Agnieszka Maciąg.

Ĺšródło: TV4


edit - redakcyjny pomocnik: Proponuję zamiast linków zrobić cytat ! Jeżeli dalej będą same linki zrobi się jeden wielki linkowy śmietnik, a posty usuwane
Edytowane przez KO dnia 28-07-2010 19:19
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-08-2010 10:15

Media2.pl podaje:

"Osaczona" - nowy serial w TV4

O powieść o miłości, nienawiści i zemście, dla której tłem są pełne przepychu rezydencje, słynne plaże nad oceanem i olśniewające krajobrazy Florydy. To kolejna propozycja TV4 na nadchodzącą jesień.

Serial "Osaczona" opowiada historię matki i córki, które padły ofiarą złej i rozwiązłej rodziny
Irazabalów. Dwadzieścia lat temu podstępna Octavia Irazabal odebrała Fedorze wszystko co było dla
niej najcenniejsze: jej dwie małe córeczki i świetnie prosperującą fabrykę perfum. Sprawiła też, że Fedora spędziła wiele lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełniła. Kiedy Fedora wychodzi na wolność, poprzysięga sobie, że odzyska życie, którego tak okrutnie pozbawiono ją przed laty.

Fedora nawet nie przypuszcza, że Irazabalowie staną również na drodze
do szczęścia jej najstarszej córki, 23-letniej Diany. Diana jest pielęgniarką i zakochuje się w synu Octavii, Maximilianie. I tak jak niegdyś jej matka, ona też pada ofiarą niewyobrażalnej podłości tej rodziny. Na szczęście jest przy niej Fedora, która po wyjściu z więzienia zostaje piosenkarką w nocnym klubie
i przybiera pseudonim „La Gaviota”. Diana nie wie, że Gaviota jest jej matką - ją i jej siostrę, Gaby, wychowano w przeświadczeniu, że są sierotami. Zaprzyjaźniając się z Dianą, Gaviota zbliża się również do Gaby, która pracuje w posiadłości Irazabalów jako służąca.

Wiedząc jak bezwzględna i niebezpieczna jest Octavia Irazabal, Gaviota przestrzega córki, by trzymały się z daleka od całej jej rodziny. Ale żadne ostrzeżenia i najbardziej usilne nalegania nie są w stanie przeciwstawić się miłości jaka wybuchła między Dianą i Maximilianem. Tym dwojgu przyjdzie stawić czoła wielu wyzwaniom
i atakom złych ludzi, którzy nieustannie knują, by zniszczyć ich miłość.

Emisja serialu "Osaczona" na antenie telewizyjnej Czwórki od poniedziałku do piątku o godz. 17 (od 30 sierpnia 2010 roku).

No,no,no jesień w TV4 zapowiada się ciekawie. Na pewno z taką ramówką TV4 pokona TV Puls i TVN Siedem icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-08-2010 14:33

Ramówka jest bardzo słaba! Słabsza z sezonu na sezon. Powtórki z Polsatu ("Słoneczny patrol" i "CSI"), dwie nowe telenowele, powtórka telenoweli niedawno emitowanej, kontynuacja paru polskich programów i jakieś cykle dokumentalne, których pewnie nie chciał pokazywać Polsat. Raczej Czwórka znowu będzie oscylować poniżej 2% w 4+.
Edytowane przez MN dnia 01-08-2010 14:34
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-08-2010 16:03

@redakcja Ale nie samymi powtórkami stacja żyje prawda ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-08-2010 16:06

Tak, ale programów własnych jest coraz mniej, a coraz więcej powtórek i telenowel.
Awatar
ważna osoba
01-08-2010 20:36

A nowe Móhy będą?
Udostępnij ten temat