Awatar
przyjaciel strony
14-08-2014 18:23

To nie jest tak do końca - serial liczy 13 odcinków, ale jest pokazywanie w trybie 2 odcinkowym połączonym w jeden

Składający się z 13 odcinków (CANAL+ pokazuje każdorazowo dwa) serial akcji "Bez litości" to najnowsza propozycja Seagala, który ponownie wkracza do akcji jako nieustraszony stróż prawa...


Tak głosi opis na stronie CANAL+ - pytanie tylko, gdzie jest ten 13 odcinek, bo całość liczy 6 "dużych" częsci?

Edit: podobno C+ nie wyemitował 13.odcinka a tutaj
http://www.cinema...amp;page=2

można zobaczyć całość w rozbiciu na 13 odcinków, co potwierdza że serial ma 2 wersje
Edytowane przez rotalplus dnia 14-08-2014 18:31
Awatar
bardzo ważna osoba
15-08-2014 13:47

Most nad Sundem też ma dwie wersje. W Polsce drugi sezon był emitowany na ale kino+ w wersji dwugodzinnej na odcinek.
icon_wink
rozkręcam się
21-08-2014 01:04

W TV4 sypnie nowościami.
I co hejterzy? A zwłaszcza @rotalplus

Od pn do pt
17:00 Nowa telenowela
18-20:00 3 nowe programy policyjne
We wtorki nowe odcinki STOP Drogówki o 20 być może o 21 Zagadki kryminalne jak wiosną.

Hejterzy zawiedzeni.
Bo okazuje się, że żadnych polsatowskich powtórek nie będzie.
Awatar
ekipa moderatorska
21-08-2014 08:26

Czyli są jednak paradokumenty, których mi brakowało. O dobrej porze i z interesującą tematyką. Powinny być sukcesem.

Natomiast nie wiem, kiedy z nimi wystartują. Czy już od 1 września, czy jednak trochę później.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
21-08-2014 09:03

Dobrze, że TV4 ruszyła z własnymi produkcjami. Polacy lubią oglądać seriale o tej tematyce. Dlatego teraz mało jest prawdopodobne, że jesienią wrócą "Pamiętniki z wakacji", nawet do TV4. icon_wink
Poniżej link z informacją o nowych serialach:

http://www.wirtua...dniu-wideo
Awatar
przyjaciel strony
21-08-2014 09:15

KKK napisał(a):

W TV4 sypnie nowościami.
I co hejterzy? A zwłaszcza @rotalplus
c
Od pn do pt
17:00 Nowa telenowela
18-20:00 3 nowe programy policyjne
We wtorki nowe odcinki STOP Drogówki o 20 być może o 21 Zagadki kryminalne jak wiosną.

Hejterzy zawiedzeni.
Bo okazuje się, że żadnych polsatowskich powtórek nie będzie.


Podniecenie niektóry sięga krańców Drogi Mlecznej - trudno to nazwać nowościami - w kółko to samo: czy to się nazywa Malanowski i Partnerzy czy Na patrolu, czy Dzień który zmienił moje zycie czy Policjantki i Policjanci
A kwestię nowej telenoweli to już przemilczę...
Chyba że tego oczekiwałeś od tej stacji
Mam wrażenie, że takie programy oglądają ludzie po przejściach, poważnych przejściach

Szczerze mówiąc to już chyba lepsze były powtórki Miodowych Lat
Awatar
stały bywalec
04-02-2015 12:32

Mam pytanie kiedy ostatnio TV4 odświeżało logo ?
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2015 14:05

Obecny logotyp obowiązuje od 21 sierpnia 2007 r.
Udostępnij ten temat