Awatar
ekipa moderatorska
19-04-2015 20:23

Jak możemy przeczytać na press.pl w relacji z targów telewizyjnych w Cannes. Polsat wysłał tam 5 osób, których zadaniem było znalezienie ciekawych programów dla TV4 i TV6. Mam nadzieję, że ostatnie wzrosty oglądalności obu tych stacji będą kontynuowane poprzez rozbudowanie ich ramówek.
http://www.press....h-przygod-
Awatar
przyjaciel strony
19-04-2015 21:30

Jak czytam co jest hitem na targach w Cannes to mi się niedobrze robi - już dla kompletnych idiotów tworzy się telewizję
NAGIE RANDKI to przy tym pikuś
Awatar
przyjaciel strony
31-08-2015 16:51

Od dziś Czwórka z odświeżoną oprawą:
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-08-2015 17:18

Dzięki za wideo icon_smile. Schludnie to wygląda. Jakoś bardziej mi się to podoba od poprzedniej. Minus, że to promowanie programów w jinglach reklamowych dotarło też do Czwórki icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
31-08-2015 18:08

Fajnie, że zmienili tą informację o tym co jest teraz po przerwie reklamowej, bo tamten pasek wyglądał tak tanio i tandetnie.

Minus, że informację o programie o udogodnieniu dla niesłyszących dali w stylu Polsatu, niż własnym.

Dobrze by było, aby TV 6 miało taką samą oprawę, ale w innym kolorze oczywiście.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-12-2015 21:08

Do jakich wytwórni ma TV4 ? Na tym kanale widzę, że są emitowane inne filmy niż na Polsacie.
Awatar
przyjaciel strony
01-12-2015 21:10

Do tych samych co polsat najpewniej tylko najczęściej lecą filmy drugiej kategorii.
Awatar
ekipa moderatorska
01-12-2015 21:51

Jak wyżej.

Oprócz tego wydaje mi się, że kupują jakieś mneijsze pakiety na własny użytek. Stąd teraz np Park Jurajski, czy Szczęki.
Udostępnij ten temat