Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-08-2012 00:38

A otwarty pakiet Ligi Mistrzów to od kogo niby TVP kupiła? icon_question
Awatar
stały bywalec
26-08-2012 09:08

przemekp napisał(a):

A otwarty pakiet Ligi Mistrzów to od kogo niby TVP kupiła? icon_question
Od ITI.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-08-2012 19:00

No to akurat wiem, zresztą to chyba oczywiste icon_wink Napisałem tak do piotrln, bo on twierdzi, że ITI ma umowę tylko na mecze kodowane, a to nieprawda skoro TVP od nich kupiła otwarty pakiet Ligi Mistrzów icon_smile
jestem zawsze
26-08-2012 19:41

A gdzie masz info ze TVN,TVP pokaze LE??A TVP zalezy na LM , bo niemaja zadnej ligi pilkarskiej, po za 4 meczami ligi polskiej w sezonie.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-08-2012 19:52

Nie rozumiesz, że ITI ma umowę z UEFA na oba pakiety i jeśli nikomu nie odsprzeda pakietu otwartego to musi transmitować mecz na swoim kanale, bo tak mówi umowa? Chyba nie wyobrażasz sobie, że ITI będzie świadomie łamał warunki umowy, żeby zapłacić karę? icon_question
jestem zawsze
26-08-2012 21:58

To znajdz info o tym ze ktorys z TVN, TVN7 pokaza mecze, bo tylko one sa otwartymi kanałami.
jestem zawsze
26-08-2012 22:02

To już jest problem Grupy ITI, a Czwórka nie ma nic z tym wspólnego.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-08-2012 22:22

No właśnie, to jest problem Grupy ITI icon_wink Ale masz jeszcze piotrln news icon_arrow http://www1.pl.ue...49330.html, może przejrzysz na oczy icon_wink
ITI Neovision będzie mogło wykorzystywać prawa do wszystkich meczów w internecie oraz urządzeniach mobilnych zgodnie z neutralnym podejściem platformy UEFA. Dodatkowo, wybrany mecz i oraz pakiet skrótów z każdych rozgrywek będzie w każdej kolejce pokazywany w kanale niekodowanym.
Udostępnij ten temat