Awatar
bardzo ważna osoba
28-03-2013 19:14

Nie chodzi o to, jak ludzie mówią na ten kanał, tylko o samą nazwę. Oficjalna nazwa i marka to TV 4, ale "wymawia się" jako właśnie Czwórka. Gdyby przeprowadzono rebranding na Polsat 4, to w identach lektor mówiłby Polsat 4, a nie Czwórka.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
28-03-2013 19:16

Nie wiem jak jest teraz, ale jak ja oglądałem TV to spiker mówił "...tylko w Czwórce", "...oglądaj na Czwórce". Coś się zmieniło pod tym względem?
Awatar
bardzo ważna osoba
28-03-2013 19:23

Ja odkąd pamiętam, to mówiono Czwórka, ale oficjalną nazwą jest TV 4.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
28-03-2013 19:26

Nie rozumiem zatem, gdzie byłby problem, jeżeli oficjalna nazwa uległaby zmianie, tym bardziej, że dla szarego użytkownika TV jest ona na ogół niepodawana. Czwórka pozostałaby Czwórką, a logo też by było praktycznie identyczne, więc wzrokowców też mylić to nie powinno. icon_wink

Swoją drogą byłoby ciekawie, Polsat byłby na 1., Polsat 4 na 2., Polsat 2 na 6., a Polsat 6 na 45. icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-03-2013 20:12

Raczej nazwy są drugorzędną sprawą. Najpierw pewnie przeniosą emisję z al. Stanów Zjednoczonych na Ostrobramską w celu zmniejszenia kosztów.
bywam tu czasem
29-03-2013 08:28

Ale czy Polsat przejmuje TV4 i TV6 i Polskie Media przestają istnieć czy Polsat przejmuje Polskie Media? Chodzi oto czy do Polsatu będą bezpośrednio należeć TV4 i TV6 tak jak np. Polsat Film, Polsat Cafe czy TV4 i TV6 należeć będą nadal do Polskich Mediów, których właścicielem będzie Polsat?

Co do nazw aby był wilk syty i owca całą to proponuję: TV4 Polsat i TV6 Polsat. Wówczas marka TV4 nie zniknie a z dopiskiem Polsat będzie oficjalnie wiadomo, ze to Polsatowska stacja. Powinni zmienić nazwę bo w dopisku Polsat zmobilizuje do lepszej ramówki. Nazwa zobowiązuje. Mam nadzieję, że usuną za dnia calltv tak jak to zrobili w stacjach Polsatu. Nie będzie powtórek w prime time następnego dnia STOP Drogówki czy Galileo i więcej produkcji własnych a nie gotowe formaty i serialiki tandetne.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-03-2013 10:17

Ja myślę, że TV4 i TV6 będą należały do Polskich Mediów, które będą własnością Polsatu.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-03-2013 10:31

Myślę, że będzie podobnie tak jak z Polsatem Biznes, a wcześniej TV Biznes. Grupa Polsat kupiła spółkę Media Biznes, do której należała TV Biznes. Kanał jednak traktowano jako część swojego portfolio. Do dziś spółka Media Biznes istnieje, a Polsat Biznes wchodzi w skład kanałów Grupy Polsat.
wink
Udostępnij ten temat