bardzo ważna osoba
29-05-2023 14:47

Noo i to jest dobra wiadomość emisja zapewne będzie w niedzielne wieczory skoro Taniec z Gwiazdami wróci w przyszłym roku icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
29-05-2023 18:03

Wolałbym Klinikę Skeczów Męczących. Albo jak było na początku, że każdy odcinek miał swojego gospodarza
Awatar
ekipa moderatorska
10-10-2023 20:34

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Nie oglądałem w niedzielę kabaretów, chciałem nadrobić. W Polsat Box Go nie ma odcinka, na YouTube i na Facebooku Polsat tym razem nie dał fragmentów skeczy. Na swojej stronie zawsze mają podsumowanie odcinka, w nim opisy skeczy i linki do nich. Tym razem są same opisy. Podobno były jakieś polityczne rzeczy na PiS i dziwnym trafem fragmentów nie dali do Internetu.

https://www.polsa...e-pytania/
bardzo ważna osoba
10-10-2023 21:23

Prewencyjnie nie umieścili gdy ta ekipa umocni się na stoku nikt takich zabiegów robił nie będzie
Awatar
ekipa moderatorska
10-10-2023 22:05

Mam nadzieję, bo jak nie, to śruba będzie przykręcona jeszcze bardziej.
bardzo ważna osoba
11-10-2023 16:18

To jest smutne co się tu wyprawia ale nie rozumiem co ma piernik do wiatraka przecież kabarety do sejmu nie startują więc co to za argument że wycofują bo trwa kampania wyborcza ? wpływy PiSu na Polsat są ogromne widzę PS kabarety bez "Faktów Autentycznych" to już nie to samo icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
11-10-2023 19:18

Nigdy czegoś takiego nie było, to typowa cenzura. Komuś z PiSu się musiał niedzielny skecz nie spodobać, bo podobno był ostry, zadzwonili do Solorza, a on kazał zdjąć.
bardzo ważna osoba
11-10-2023 20:02

Oglądałem ten skecz dla mnie był okej lecz władza nie lubi gdy ktoś ją krytykuje lub się z niej śmieje no cóż pozostaje nadzieja że po 15 coś drgnie w tym kraju w dobrą stronę
Udostępnij ten temat