Awatar
ekipa moderatorska
22-10-2023 11:20

To co robi Polsat z kabaretami jest szokujące. Cenzura przedwyborcza jak głupia by nie była, a można uznać że mieli powód, jeśli poprzednia władzą czymś im zagroziła - lepiej nie było ryzykować. Ale teraz usunęli z ramówki nowy odcinek, który został nagrany. Nie było także emisji nowego odcinka na TV4. Dla Polsatu Kabaret na żywo to najlepiej oglądany program, a oni go usuwają. Nie wiadomo o co tam chodzi. Skutki mogą być takie, że kabareciarze po prostu z Polsatu odejdą i pójdą do innej stacji. W TVP powinna być od nowego roku odwilż to mogą tam wrócić.

https://www.tvpol...w-odcinku/
Awatar
ekipa moderatorska
27-10-2023 10:34

Sytuacja staje się jasna. Kabareciarze nagrywają kolejne odcinki, a Polsat ich nie pokazuje i nie podaje powodu. Robert Górski powiedział, że powiedziano mu że do 12 listopada nie będzie emisji. 13 listopada jest posiedzenie nowego sejmu, nawet jak prezydent będzie grał na czas, to wtedy PiS straci władzę. Polsat będzie pewnie chciał wrócić do emisji od 19 listopada, te nagrane odcinki dadzą, ale jestem pewny, że kabareciarze już mają dość i zrezygnują ze współpracy z Polsatem. Polsat straci najlepiej oglądane pasmo, z własnego powodu.

Prawdopodobnie ktoś z PiSu był niezadowolony po odcinku nadanym przed wyborami, dał znać Solorzowi i mu czymś zagroził, ten się przestraszył i wycofał się z emisji.
bardzo ważna osoba
27-10-2023 18:08

Brak mi słów bo to że TVP jest pod kontrolą władzy to zrozumiałe ale żeby komercyjna telewizja tak dała się i tu mi się ciśnie słowo niecenzuralne to mi się w głowie nie mieści na miejscu gospodarzy kabaretów nie szedł bym z Polsatem po jednej stronie a sama stacja strzeliła sobie w stopę przy tak dobrych wynikach oglądalności robić takie numery ? Wstyd
Udostępnij ten temat