Awatar
ekipa moderatorska
22-10-2023 11:20

To co robi Polsat z kabaretami jest szokujące. Cenzura przedwyborcza jak głupia by nie była, a można uznać że mieli powód, jeśli poprzednia władzą czymś im zagroziła - lepiej nie było ryzykować. Ale teraz usunęli z ramówki nowy odcinek, który został nagrany. Nie było także emisji nowego odcinka na TV4. Dla Polsatu Kabaret na żywo to najlepiej oglądany program, a oni go usuwają. Nie wiadomo o co tam chodzi. Skutki mogą być takie, że kabareciarze po prostu z Polsatu odejdą i pójdą do innej stacji. W TVP powinna być od nowego roku odwilż to mogą tam wrócić.

https://www.tvpol...w-odcinku/
Awatar
ekipa moderatorska
27-10-2023 10:34

Sytuacja staje się jasna. Kabareciarze nagrywają kolejne odcinki, a Polsat ich nie pokazuje i nie podaje powodu. Robert Górski powiedział, że powiedziano mu że do 12 listopada nie będzie emisji. 13 listopada jest posiedzenie nowego sejmu, nawet jak prezydent będzie grał na czas, to wtedy PiS straci władzę. Polsat będzie pewnie chciał wrócić do emisji od 19 listopada, te nagrane odcinki dadzą, ale jestem pewny, że kabareciarze już mają dość i zrezygnują ze współpracy z Polsatem. Polsat straci najlepiej oglądane pasmo, z własnego powodu.

Prawdopodobnie ktoś z PiSu był niezadowolony po odcinku nadanym przed wyborami, dał znać Solorzowi i mu czymś zagroził, ten się przestraszył i wycofał się z emisji.
bardzo ważna osoba
27-10-2023 18:08

Brak mi słów bo to że TVP jest pod kontrolą władzy to zrozumiałe ale żeby komercyjna telewizja tak dała się i tu mi się ciśnie słowo niecenzuralne to mi się w głowie nie mieści na miejscu gospodarzy kabaretów nie szedł bym z Polsatem po jednej stronie a sama stacja strzeliła sobie w stopę przy tak dobrych wynikach oglądalności robić takie numery ? Wstyd
Awatar
ekipa moderatorska
18-12-2023 21:12

Żadnych kabaretów nie ma w ramówce na styczeń. To już nie tylko cenzura polityczna, ale coś więcej. Pozbyli się najlepiej oglądanej pozycji swojej ramówki, która mogła być nadawana cały rok. Ciekawe co dalej, jakie kabarety po tym zamieszaniu chciałyby wrócić do współpracy z Polsatem? Ciekawe co z kabaretonami podczas festiwali. Bez sopockiej nocy kabaretowej, oglądalność Polsatowskiego festiwalu spadnie o 50%.
Awatar
ekipa moderatorska
02-02-2024 09:52

Edward Miszczak na konferecji ramówkowej :
- Kabarety są czułym, rozedrganym projektem. Nienawidzą, jak ktoś nie chce im czegoś pokazać albo mówi, że jest za ostre, bo czasami jest za ostre - mówi Edward Miszczak. - Żałuję, że tak się stało, ale pewnie musiało się stać. Przyjęliśmy ich, jak odeszli z telewizji publicznej. Od nas odejdą pewnie do telewizji publicznej, może wrócą. My jesteśmy otwarci na ich powrót.

https://www.press...-programy_

Miszczak nie wie, że nawet 10 lat temu jak kabarety były w TVP, to w Polsacie również. Przez przynajmniej 20 lat były kabaretony i różne programy.
bardzo ważna osoba
02-02-2024 13:57

Pozbycie się programów kabaretowych z Polsatu jest strzałem w kolano wydaje mi się że Taniec z gwiazdami nie osiągnie takiej widowni jaką miały kabarety
Awatar
ważna osoba
02-02-2024 16:36

Nie tylko premiery ale i powtórki miały niezłą widownię a taniec to tylko 10 odcinków a potem znowu dadzą filmy.
Awatar
ekipa moderatorska
02-02-2024 19:14

Kabarety to był samograj, nowości i powtórki były popularne. Taniec jest droższy a oglądalność będzie słabsza.
Udostępnij ten temat