"Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii""Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii""Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii""Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii"

"Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii"

wkręcam się
23-01-2018 08:43

Jeśli nie chcieli studia wirtualnego to mogli bardziej zadbać o wygląd tego pomieszczenia. Przecież tak niewiele trzeba, a efekt byłby o wiele lepszy. To wyglądało tak jakby się okazało, że nie mają gdzie kręcić programu i postanowili, że zrobią to na korytarzu.
Awatar
przyjaciel strony
23-01-2018 16:06

Tomek3 napisał(a):

Cierpliwości czy wyrozumiałości? icon_smile


Wiedziałem, że trzeba być wyrozumiałym, ale aż tak to nawet ja nie jestem. To teraz pytanie z innej beczki: Co sądzicie o zawartości merytorycznej takich programów?
Awatar
ważna osoba
23-01-2018 16:27

1polnew zawsze był daleko od nowoczesności. To jest żenujące by w takich warunkach polowych przeprowadzać programy publicystyczne. Dno.
Awatar
przyjaciel strony
23-01-2018 16:57

Nie zawsze było daleko od nowoczesności. Gdy pojawiło się studio pierwszego wydania Wydarzeń to było coś! Gdy pojawiło się drugie studio Wydarzeń - również robiło wrażenie. Ale to były duże inwestycje. Aktualnie nie poświęca się środków, Polsat zupełnie nie inwestuje. Usiłuje się uzupełnić ramówkę czymś czego produkcja jest bezpłatna - jak w przypadku "Śniadania..."
Ponadto martwi mnie coraz gorsza jakość nadawanych w Polsat News programów. Smutne.
Awatar
stały bywalec
23-01-2018 17:08

Zgadzam się. 1. studio WYDARZEŃ było wtedy nowoczesne . Studio PN też było parę lat temu nowoczesne. Teraz niech wyremontują to studio lub zmienią.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-01-2018 18:19

Coś jest na rzeczy, bo do dzisiaj odcinka w sieci nie ma. Może ktoś w Polsat News się zawstydził icon_wink. Miejmy nadzieję, że więcej tego korytarza nie zobaczymy. Już pomijam wygląd, ale to nie jest dobre miejsce. Akustyka leży.
Awatar
ważna osoba
23-01-2018 18:31

A tam znają coś takiego jak wstyd.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-01-2018 12:31

"Śniadanie..." bez zmian z tego korytarza. Niestety.
Udostępnij ten temat