"Przygody Leona H.""Przygody Leona H.""Przygody Leona H.""Przygody Leona H."

"Przygody Leona H."

Awatar
jestem zawsze
04-02-2017 18:36

Przygody Leona H. były satyrycznym programem nadawanym w 1995 i 1996 roku. Program oparty był na konwencji ukrytej kamery - tytułowy bohater udawał przedstawicieli różnych bohaterów prowokując mieszkańców Trójmiasta do nietypowych zachowań. Programowi towarzyszył album "Magiczne zdjęcie Leona H." z którego pochodzi czołówkowa piosenka programu pt. "Leon, Leon co ty w sobie masz" do której to teledysk jest tutaj:

Leon H. nagrał też specjalny utwór dla Polsatu pt. 'Lato z Polsatem" który to do odsłuchania jest tutaj:

Pamiętacie może ten program? Jeżeli nie to tu jest przykładowy odcinek:
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-02-2017 19:15

Rozumiem Krzysiu, że w ramach 25-lecia Polsatu będziesz teraz wspominał programy? To może rób to w jednym temacie.
Awatar
jestem zawsze
04-02-2017 19:40

W sumie to ciekawy pomysł ale dla porządku chyba lepiej uruchamiać nowe tematy.
Wracając do programu o którym jest mowa w tym temacie, to z tego co się orientuje to był pierwszy polski program w konwencji ukrytej kamery lub jednym z pierwszych icon_smile
Edytowane przez MK dnia 04-02-2017 21:02
Awatar
jestem zawsze
17-12-2017 11:52

Gdyby ktoś szukał to tutaj znajduje się druga część wspomnianego przeze mnie w tym temacie programu:

Powyższe wydanie pochodzi prawdopodobnie z jesieni 1995 roku gdyż data realizacji nagrody z będącego w programie konkursu czyli rejsu morskiego kończyła się w dniu 31 marca 1996 roku.
Udostępnij ten temat