Brutalna prawda o pewnej stronie internetowejBrutalna prawda o pewnej stronie internetowejBrutalna prawda o pewnej stronie internetowejBrutalna prawda o pewnej stronie internetowej

Brutalna prawda o pewnej stronie internetowej

Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 12:50

No to miło. Pozostaje wszystkim życzyć tak uczciwej, wykształconej, rzetelnej i kulturalnej "konkurencji".
Awatar
ekipa moderatorska
09-02-2017 13:22

Skomentowałbym to, ale szkoda słów. Kopia nigdy nie będzie lepsza od oryginału. A takim zachowaniem tylko się kompromitują.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2017 14:40

Zaczęły się zaczepki na konkurencyjnym serwisie c******p*****n**s.pl :

No tak to nie będziemy się bawić. Jedna ze stron zaatakowała nas i zmieszała z błotem. Krzysiek nie jest członkiem tego serwisu . Otrzymał jedynie zlecenie wykonania nowej wersji.


O tym że motyw, który chcieliśmy użyć do strony jest udostępniony przez piterfana Krzyskowi dowiedzieliśmy się wczoraj wieczorem. KM, MN i inni z tamtego serwisu. Wiem że jesteśmy solą w waszym oku


...Ale atakowanie nas jest żałosne i małe. Jeśli macie coś do nas piszcie na oficjalny adres mailowy serwisu, a nie uprawiajcie propagandy.


Nie odpowiadamy za słowa Krzyska. I więcej nie zamierzam nic pisać, bo wyglądałoby że się tłumaczę. Krótkie oswiadczonko w zupełności starczy.


I na przyszłość KM nie życzę sobie byś obrażał mnie i innych członków redakcji oraz serwisu. Nie pozjadales wszystkich rozumow jak Ci się wydaje.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 14:46

My nikogo nie atakujemy. Ujawniamy tylko zachowanie współpracującej z nimi osoby.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 14:49

doniu napisał(a):

Zaczęły się zaczepki na konkurencyjnym serwisie c******p*****n**s.pl :

No tak to nie będziemy się bawić. Jedna ze stron zaatakowała nas i zmieszała z błotem. Krzysiek nie jest członkiem tego serwisu . Otrzymał jedynie zlecenie wykonania nowej wersji.


O tym że motyw, który chcieliśmy użyć do strony jest udostępniony przez piterfana Krzyskowi dowiedzieliśmy się wczoraj wieczorem. KM, MN i inni z tamtego serwisu. Wiem że jesteśmy solą w waszym oku


...Ale atakowanie nas jest żałosne i małe. Jeśli macie coś do nas piszcie na oficjalny adres mailowy serwisu, a nie uprawiajcie propagandy.


Nie udostępniłem mu motywu, tylko link do owego motywu, nie jest tajemnicą, że motyw na którym "stoi" nasz serwis jest darmowy i ogólnodostępny, tyle że nasza wersja motywu jest bardzo mocno przerobiona.

Gratuluje cepeenowi zatrudniania takich ludzi do takiej roboty. Zresztą czego się można spodziewać icon_green
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2017 14:50

@MN, To napisz do nich ma mejla icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 14:51

doniu, nie muszę pisać maila, bo wszystko i tak widzą co tutaj piszemy.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2017 14:55

Kolejne narzekania :

najśmieszniejsze jest to że ten Pan łączy nas z satinfo24. Owszem współpracujemy że sobą, ale skład redakcji jest u nas na stronie w widocznym miejscu. Więc praca domowa nie odrobina.


Szukali sposobu żeby nas zaatakować i znaleźli. A że nagieli przy tym fakty, to cóż to dla nich.


Boli ich ze istniejemy już tyle lat, chodź nie dawali nam dużych szans na przetrwanie że tak to ujmę. Niestety pech chciał że istniejemy. I radzimy sobie dobrze.


A o konkurencji to wspominałes Ty Panie KM. Podając przykład TVN24 i Polsat News, którzy siebie wzajemnie podgladaja. Jeśli mnie pamięć nie myli tak właśnie odp mi na pytanie że sledzicie nas...
Udostępnij ten temat