Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

jestem zawsze
24-01-2019 20:06

Chyba za trzy tygodnie w środę CHYBA
Awatar
ekipa moderatorska
24-01-2019 21:22

Polsat ma zawsze imprezę w klubie bezpośrednio przed startem ramówki, więc będzie ona pod sam koniec lutego.
jestem zawsze
24-01-2019 22:15

Znając Polsat, to zapewne ruszą 28 lutego - dzień przed startem "TzG". icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
27-01-2019 21:23

Ten teleturniej Mistrz zadań mogliby pokazać na głównym Polsacie, albo zrobić polską wersję.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-01-2019 22:39

Myślicie, czy nowy program Roberta Jankowskiego mógłby trafić do wiosennej ramówki Polsatu?
jestem zawsze
27-01-2019 22:42

A ja - skoro taneczne show ze zwykłymi szarymi osobami nie wyszło - proponuję polską wersję "Dancing on Ice". W UK po powrocie program naprawdę sobie radzi dobrze, a w Niemczech powrót show po kilkunastu latach przerwy widzowie przyjęli z entuzjazmem.

Rochstar jakiś czas temu kupił opcję do formatu "Guess my Age" - teleturnieju, w którym para zawodników musi odgadnąć wiek nieznanych im osób: https://worldscreen.com/tvformats/guess-my-age-scores-first-latam-development-deals/

A co do wątku, to obawiam się, że w kwietniu czeka nas kolejna zmiana sezonu w temacie wątku, jeśli nie dyskusja o - odpukać - coraz silniejszym kryzysie programowym w Polsacie.
jestem zawsze
28-01-2019 08:41

Ciekawe czy w wakacje będą coś pokazywać ? bo w tam tym roku były sekrety rodziny , to twoja wina , emsi na tropie ?
Awatar
ekipa moderatorska
28-01-2019 09:15

Felippe napisał(a):

Myślicie, czy nowy program Roberta Jankowskiego mógłby trafić do wiosennej ramówki Polsatu?


Mało prawdopodobne. Ramówka wiosenna wygląda na pełną i nie zapowiada się na sukces. Jedynie w czwartki i piątki powinno być w porządku. Kontynuują programy ze środy mimo, że miały słabe wyniki jesienią. Kontynuują i to zwiększają częstotliwość do czterech odcinków tygodniowo serial Ślad, który miał bardzo słabe wyniki jesienią. Sobotnie pasmo wieczorne również traci z sezonu na sezon i także będzie kontynuowane.

Pasmo niedzielne traci z sezonu na sezon, ale tutaj może być jakieś odbicie jeśli zmiany w Kabarecie na żywo zaskoczą.

Wiosenne nowości, czyli program o ślubach i nowy serial nie budzą nadziei na dobre wyniki.
Udostępnij ten temat