Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

jestem zawsze
29-01-2019 17:31

Na Wikipedii to ja kiedyś czytałem o fikcyjnym show "Taniec kontra śpiew" prowadzonym przez Koroniewską i podobno wymyślonym przez Jake Vision. A posługiwanie się informacjami z Wikipedii to często droga na skróty, czyli do nikąd. icon_wink
jestem zawsze
29-01-2019 17:59

Czy będą kolejne odcinki mini-serialu Aż chce się żyć ??????
jestem zawsze
29-01-2019 18:08

To już zależy od firmy produkującej Corega. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
29-01-2019 19:31

Trzeciak napisał(a):

A ja - skoro taneczne show ze zwykłymi szarymi osobami nie wyszło - proponuję polską wersję "Dancing on Ice". W UK po powrocie program naprawdę sobie radzi dobrze, a w Niemczech powrót show po kilkunastu latach przerwy widzowie przyjęli z entuzjazmem.


Była już polska wersja tego programu. TVP2 to pokazywała przez 3 sezony. Gwiazdy tańczą na lodzie, w jury była Doda.
Awatar
ekipa moderatorska
29-01-2019 19:39

Trzeciak o tym dobrze wie icon_smile Moim zdaniem ten program faktycznie mógłby być dobrym pomysłem na jesień.
jestem zawsze
29-01-2019 23:30

Felippe napisał(a):

Trzeciak napisał(a):

A ja - skoro taneczne show ze zwykłymi szarymi osobami nie wyszło - proponuję polską wersję "Dancing on Ice". W UK po powrocie program naprawdę sobie radzi dobrze, a w Niemczech powrót show po kilkunastu latach przerwy widzowie przyjęli z entuzjazmem.


Była już polska wersja tego programu. TVP2 to pokazywała przez 3 sezony. Gwiazdy tańczą na lodzie, w jury była Doda.

Dokładnie ujmując, to była polska wersja holenderskiego formatu "Sterren Dansen op het IJs", a nie brytyjskiego "Dancing on Ice". Tak, powstały dwa formaty o tańcach celebrytów na lodzie. icon_smile
jestem zawsze
01-02-2019 10:34

Trzeciak napisał(a):

Gdyby "TTBZ" się wypaliło, to znalazł się następca tego formatu w Polsacie:


W USA program jest hitem. Od czasów "The X Factor" (czyli końcówki 2013 roku) to najchętniej oglądany program rozrywkowy na FOX-ie, a ostatnio licencję kupił m. in. holenderski RTL4.

Wczoraj FOX potwierdził, że powstanie druga edycja tego show w USA: https://worldscreen.com/tvusa/the-masked-singer-renewed-by-fox/
Awatar
ekipa moderatorska
14-02-2019 19:52

Tak biednej ramówki jaka będzie tej wiosny Polsat nie miał od lat. Wygląda na to, że obcięli budżet na ten sezon, ale jak widać po zapowiedziach jesienią będzie odwrotnie.

W poniedziałki i wtorki filmy, a po nich Ślad.
w środy Kiepscy, All Together Now oraz Ślad.
W czwartki Nasz Nowy Dm, Przyjaciółki i Ślad.
W piątki Taniec z Gwiazdami i Filmy.
W soboty filmy animowane i Twoj Twarz Brzmi Znajomo.
W niedziele W Rytmie Serca i Kabarety.
Udostępnij ten temat