Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

bardzo ważna osoba
12-12-2021 10:18

Popieram z Must be the music mogli by spróbować ale nie wiem czy nie będą się bali o klapę jak to było z idolem
piszę coraz więcej
12-12-2021 12:24

Na forummedia widziałem artykuł, gdzie Polsat rozważa powrót formatu. Więcej tutaj ->

https://www.fakt....tu/hk2zbcn
Edytowane przez doniu dnia 12-12-2021 14:23
jestem zawsze
12-12-2021 21:19

Polsat rok temu zrobił The Four i wiadomo jak wyszło, stacja ma na razie program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który ma bardzo dobre wyniki oglądalności i na pewno będą jeszcze kontynuowali, więc nie spodziewałbym się nowego talent-show czy reaktywacji Must Be The Music. Przypomnę, że wiosną zobaczymy aż dwa nowego programy tego typu Nation’s Best Cover i The Masked Singer.
Awatar
bardzo ważna osoba
12-12-2021 22:49

Kiedyś w tym temacie pisałem o Beat Shazam. Teraz, gdy Janowski wygrał TTBZ, mogliby go zatrzymać w stacji i dać mu do prowadzenia ten program. Albo jakąś rolę w serialu, np. w Przyjaciółkach.
Awatar
ekipa moderatorska
13-12-2021 09:42

The Masked Singer to jedyny duży program, który ma szanse na sukces. Ale Polsat ma podobną TTBZ, więc tego nie robi i pewnie weźmie to TVN.
piszę coraz więcej
13-12-2021 10:00

Staszek napisał(a):

The Masked Singer to jedyny duży program, który ma szanse na sukces. Ale Polsat ma podobną TTBZ, więc tego nie robi i pewnie weźmie to TVN.


Przecież od kilku dni mówi, że to TVN ma mieć. Tak wyszło z artykułu na Pomponiku.
Awatar
piszę coraz więcej
13-12-2021 17:15

Tak jak Staszek pisze, to jedyny program, ktory moglby wykrecic dobre wyniki. Jesli sie tak stanie na antenie TVN to Polsat przegra na kazdej linii z konkurentem w grupie 16-49. To bedzie przyslowiowy gwozdz do trumny.
Nie rozumiem dlaczego Nina sie na niego nie zdecydowala, aby wymiennie go puszczac z TTBZ.
Zarabiaja tyle kasy a nie chca inwestowac w ramowke w dobre formaty. Tylko kupuja formaty klasy B albo C nawet.
Skandal.
jestem zawsze
13-12-2021 17:22

The Masked Singer pewnie TVN da w soboty, więc jeżeli Nina da Kowalskich to na pewno jej serialik przegra.
Udostępnij ten temat