Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

Awatar
ekipa moderatorska
24-04-2017 08:44

Jesienią będą cztery ostatnie mecze Polski w eliminacjach MŚ w Rosji. Polsat zwykle jak jest taki mecz to wygrywa w całym tygodniu z TVN. Będzie też końcówka ME w Siatkówce w Polsce. Na tym będą zyskiwać.
Awatar
ekipa moderatorska
19-05-2017 12:28

Podsumowując ostatnie informacje to nie wydaje się, aby jesienią były duże zmiany. Na obecną chwilę ramówka może wyglądać tak:

Poniedziałek - filmy
Wtorek - The Brain
Środa - Supermodelki
Czwartek - bez zmian
Piątek - Taniec z Gwiazdami
Sobota - Wyspa Przetrwania i Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Niedziela - Kabarety.

Poniedziałek to pewniak. Informacja o castingach do The Brain sugeruje emisję jesienią w tym samym pasmie. Czwartki bez zmian, bo oba programy są kontynuowane. Piątki pewnie także bez zmian, chociaż nie było potwierdzenia nowego sezonu TzG. TTBZ na 100% zostanie w tym samym paśmie, a kabarety w niedziele. Moim zdaniem Wyspa Przetrwania to tak drogi program, że po klapie Idola nie dadzą go w środy. Więc zostaje sobota, a to bardzo konkurencyjne pasmo jesienią. Jeżeli ktoś ma tam dobrze sobie poradzić to Wyspa. W ten sposób modelki zostają na środy. Więcej miejsca nie ma w prime-time, najwyżej na jakiś jeden serial lub inny program godzinny np. teleturniej. Czy w ten sposób wygrają z TVN? Nie wydaje mi się, ale szalę może przeważyć sport.
Awatar
jestem zawsze
19-05-2017 19:50

Problem w tym że Polsat szykuje jeszcze jakieś muzyczne show na jesień (zamiennik Idola na ten okres?) więc je też trzeba będzie gdzieś dać. O tym show Press pisze tutaj: http://www.press....ow-polsatu
Ten program widziałbym w miejscu "Idola" lub w soboty po 20:00. Osobiście widziałbym zarówno "Idola" jak i ten program gdyż brakuje Polsatowi show muzycznych na żywo.
Co do czwartku to jak rozumiem masz na myśli "Nasz nowy dom" i "Przyjaciółki" ale "Zdrady" (które to nie wiem czy są jeszcze emitowane) już nie bo jeżeli by ten paradokument spadłby z ramówki to śmiało można by "Wyspę Przetrwania dać na czwartek o 22:00 (bo znając życie nie zabraknie tam przekleństw) ale to tylko moja teoria.
Edytowane przez MK dnia 19-05-2017 20:08
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-05-2017 19:58

Krzysiu, to muzyczne show to na razie jest tak mglista sprawa, że nie ma co na razie tego wkładać do ramówki, a "Zdrady" są i będą icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
19-05-2017 21:52

Zdrady sobie dobrze radzą. O takiej porze trudno o coś lepszego.
Awatar
piszę coraz więcej
20-05-2017 17:16

Przede wszystkim koniecznie wsadzić jakiś teleturniej - hitowych formatów jest mnóstwo, m.in. Awantura o kasę, Grasz czy nie grasz, Życiowa Szansa, Daję słowo a nawet i Moment Prawdy.

Idź na całość z całym szacunkiem do tego teleturnieju by się IMHO nie przyjęło., ten format podobnie jak Idol nieco odstaje od dzisiejszej telewizyjnej rzeczywistości.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-05-2017 17:57

Ja bym tam pani Ninie zasugerował więcej paradokumentów icon_wink
Od rana do wieczora z przerwą na Wydarzenia.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-06-2017 18:35

Polsat ma większą zagwozdkę, bo musi coś zrobić z prezenterami jesienią. Paulina Sykut-Jeżyna ma według kolorowych mediów dostać talk-show, zapewne w Polsat Cafe. Dodatkowo oczywiście prowadzi pogodę.

Krzysztof Ibisz ma "Demakijaż" w Polsat Cafe. Trzeba jeszcze dać coś Maciejowi Rockowi i Agnieszce Hyży.

Gdzieś tak przeczuwam, że Maciej Rock może zostać wciśnięty do "Kabaretu na żywo".
Udostępnij ten temat