Jubileusze PolsatuJubileusze PolsatuJubileusze PolsatuJubileusze Polsatu

Jubileusze Polsatu

Awatar
jestem zawsze
15-12-2017 19:24

Pewnie jakiś zysk tam był mimo że dodatkowa odsłona "Mikołajkowego Bloku Reklamowego" to raczej nie była.
MN napisał(a):

Warto też zauważyć, że cała historia Polsatu z początku gali została właściwie całkowicie skopiowana z gali 20-lecia. Te same fragmenty filmowe, a nawet te same słowa lektora. Za 5 lat pewnie zobaczymy te same materiały, usłyszymy te same teksty. Widocznie nikomu nie chce się porządnie pogrzebać w archiwum Polsatu.

Absolutnie się z tobą zgadzam a z tego co widziałem w "Wydarzeniach" w dniu urodzin stacji to archiwum mają naprawdę spore.
Mi najbardziej podobały się te materiały wspominkowe i możliwość zobaczenia po latach byłych gwiazd Polsatu - na przykład duet Asiński & Krucz znany najbardziej z lat dziewięćdziesiątych ale i pierwszej połowy poprzedniej dekady. Jeżeli chodzi o występy artystyczne to wzruszyłem się na tych dwóch utworach:
Sylwia Grzeszczak - I Will Always Love You:

Natalia Szroeder - My Heart Will Go On :

Na Youtubowym profilu Polsatu zresztą można znaleźć już całą galę pociętą na części. Adres do profilu jest następujący: https://www.youtu...0-XNoe4gtw
To co najbardziej mi brakowało to te wstawki kabaretowe które to były chyba niepotrzebne. Zamiast nich można było dać kolejne wspominki.
Udostępnij ten temat