"W rytmie serca""W rytmie serca""W rytmie serca""W rytmie serca"
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-08-2017 12:02

Obsada serialu jest naprawdę mocna. Jeśli promocja nie nawali, to wcale bym nie wykluczył, że projekt może się przyjąć. Jednak zamawianie kolejnego sezonu, jeszcze przed emisją pierwszego odcinka, jest mocno ryzykowne. I w sumie do pani Terentiew niepodobne...
Dziwny ruch.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-09-2017 20:33

Chciałem już pisać, że zrobili z Kazimierza Dolnego jakąś dziurę zabitą dechami, gdzie nie ma szpitala i jest tylko jeden weterynarz. A ja tu patrze na ciocie Wikipedię, i widzę, że to jest mała mieścina z tylko 2 tys mieszkańcami.
bardzo ważna osoba
10-09-2017 21:56

Bardzo fajny wciągający serial super obsada już po zwiastunach mi się podobał a po obejrzeniu dwóch odcinków stwierdzam śmiało że ten serial może zagościć na antenie Polsatu dłużej niż na jeden czy dwa sezony icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-09-2017 22:08

Obejrzałem pierwsze dwa odcinki. Już po obsadzie i pierwszych zapowiedziach spodziewałem się niezłej produkcji. I nie rozczarowałem się. Serial nie nudzi, dobrze zrobiony. W skrócie: wciąga! Będę oglądał!
Miło było zobaczyć pana Piotra Fronczewskiego po dłuższej przerwie w Polsacie icon_smile

Mam nadzieję, że wyniki oglądalności też będą satysfakcjonujące.
Edytowane przez Posterunkowy dnia 10-09-2017 22:19
Awatar
bardzo ważna osoba
11-09-2017 10:15

Wczoraj TVP wyemitowała Rolnik szuka żony 20 minut wcześniej, czyli wtedy kiedy zaczął się drugi odcinek serialu. Przypadek?
Awatar
ekipa moderatorska
11-09-2017 11:39

Na pewno nie. Kurski lubi kombinować z ramówka w ostatniej chwili.
Awatar
jestem zawsze
11-09-2017 17:02

Obejrzałem dziś 2 odcinki tego serialu na ipli i bardzo mi się spodobał ten serial zamierzam oglądać kolejne odcinki
Awatar
ekipa moderatorska
12-09-2017 10:43

oglądalność obu pierwszych odcinków była prawie identyczna. Drugi odcinek miał nawet nieco więcej widzów. To bardzo dobry sygnał, bo widownia po obejrzeniu pierwszego odcinka została na drugi. Dlatego możemy liczyć na ponad dwa miliony w każdym odcinku dalej.
Udostępnij ten temat